Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

HazeCMD

Problem z podłączeniem audio do monitora

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłem xboxa one i mój problem polega na tym, że nie wiem jak podłączyć dźwięk audio. Wiem wiem, hdmi także przenosi dźwięk. Problem polega na tym że nie posiadam wbudowanych głośników w monitorze (był kupywany z przeznaczeniem głównie dla komputera) i tu nasuwa się moje pytanie - w jaki sposób podłączyć dźwięk do głośników które posiadają wejście mini Jack skoro konsola nie ma takiego gniazda? Myślałem już nad adapterem USB:Jack, coś tego typu:

https://m.euro.com.pl/adaptery-i-przejsciowki/i-tec-u2ametal.bhtml?gclsrc=aw.ds&&gclid=Cj0KCQiA37HhBRC8ARIsAPWoO0zHbQoR6slbD6So6zSFi0Z-Fo7pqWFUDzHJfFoQ5Z8B0P82USn9y0UaAo3WEALw_wcB

 

To wystarczy, czy szukać innego rozwiązania? Jeśli taki adapter nie zda roli to co innego?

PS. Jestem tu nowy o jeszcze nie wiem co i jak. Pzdr ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kartę dźwiękową na USB możesz kupic, jak nie jesteś audiofilem to taka za 20-30zl z allegro wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, zawsze coś dzięki Frythyr. A jeśli jednak wolałbym lepszą jakoś dźwięku to co polecacie?

PS. Dzisiaj kupiłem tą przejściówke i nie działa :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...