Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Szaju

Dobry horror na PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Panowie szukam dobrych horrorów do ogrania. Jedyne co mi przychodzi do głowy Outlast Trinity a Resident Evil 7 już grałem.

Możecie coś doradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Alien: Izolacja polecam grac tylko na Hardzie ;) Jeszcze jest Soma ale dużo gorsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agony. Gra jest straszna w każdym aspekcie :E

 

A tak serio to może Layers of Fear, pozostając w rodzimych produkcjach :E Do głowy tak na szybko przychodzi mi jeszcze Little Nightmares. Na PS4 możesz też zagrać w Resident Evil 0, Resident Evil czy Resident Evil 4 w odświeżonych wersjach. Do tego pod koniec stycznia jakoś wychodzi remake Resident Evil 2, który warto mieć na oku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież autor tematu pisał w pierwszym poście, że w Residenta już grał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Until Dawn także mogę polecić. The Evil Within 2 i 1 też. Z tym że 1 na PS3/4 nie ma polskiej wersji językowej ( na PC miała spolszczenie ) ale uważam że klimat 1 ma lepszy ( można ja było albo jeszcze można kupić za 25 zyla na ps store )

Może jeszcze Call of Cthulhu ale ja w to nie grałem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Outlast

Outlast 2

Obcy Izolacja

 

to sa prawdziwe horrojki

tam gdzie nie masz shotguna,palnika i nie jestes rambo,wszytsko inne to TPP akcji.

 

A granie w Obcego i gonienie sie z nim po tym ciemnym statku o 1 w nocy w ciemnym pokoju 55 tv :o .....zreszta co ja bede pisal polecam samemu sprawdzić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...