Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko - chciałem kupić pad do PC . Miałem taki od PS3 i był bardzo fajny ale musiałem sprzedać niestety cały zestaw. Gdzie znajdę taki sam pad z możliwością podłączenia go do PC i oczywiście żeby działał - widziałem na allegro ale są duże rozbieżności cenowe i w niektórych pisze ,że nie ma kabelka .. dlatego ten od PS3 by mnie bardzo satysfakcjonował - on pasuje do wszystkich gier sportowych? Prosiłbym o linki i odpowiedzi ;) z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup DS4 ale na PC layout przycisków w grach zawsze będzie taki jak na Xboxie. :D

Ewentualnie Logitech F710 ale on nie jest tak wygodny jak DualShock.

Edytowane przez Krisol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym zainwestował w tego xeoxa - podobny do tego od xboxa ale tanszy chyba ze nie pasuje Ci uklad strzalek i galek bo jest podmieniony to wtedy dualshocka i juz po kablu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meh, już bym wolał używanego od X360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yep, najlepszym i stwarzającym najmniej problemów w przypadków PC jest pad od Xbox 360 z adapterem PC lub pad od Xbox One.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam GENESIS PV58 z nowesej serji i jest spoko, jak nawet padnie to nie będę płakał bo 60zeta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie grałem na tym od PS3 i mi sie mega podobał i niestety ale nie lubie innego układu klawiszy na padzie więc Xboxy odpadają heh ;)

Macie jakieś linki właśnie do Dualshocków PS3 z kablem bo wszędzie co widziałem to oferują bez kabla albo używki :) w Media Expert nie ma :/ ?

Edytowane przez krzysztoflosinski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yep, najlepszym i stwarzającym najmniej problemów w przypadków PC jest pad od Xbox 360 z adapterem PC lub pad od Xbox One.

 

Co do pada od XOne to byc może tak jest.

Ale co do pada od X360 to nie byłbym taki pewny.

Xeox od Speedlinka w niczym nie jest gorszy od pada X360.

 

14c8mis.jpg

 

Nie bez powodu używam przeważnie tego czarnego pada.

Mam bezpośrednie porównanie jak się oba pady sprawdzają.

Nawet sobie kupiłem tych Xeoxów kilka, gdyby kiedyś naszła ochota z kimś pograć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tak bo używałem padów różnych od 20 lat...też byłem sceptyczny do pada od xboxa ze względu na umiejscowienie przycisków...wierz lub nie ale teraz sobie nie wyobrażam jak mogłem grać na takim od PS a jadę na xboxowym tylko z 5 lat :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem na padach z PS3, obecnie mam z Xbox One S 1708 ten z Bluetooth i gra się bardzo bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pada Xbox 360 z adapterem pod PC o 2012 roku i nie stwarza żadnych problemów, najwygodniejszy Pad jaki miałem, ten z PS nie jest tak dobry jak z Xboxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak przedmowcy, od okolo 7 lat uzywam od xboxa 360. Teraz kupiłem od xboxa one z adapterem i powiem, ze bajka. Pad wg mnie jest lepszy jak ten od PS4, gdyz lepiej lezy w dloni, przez to ze jest wiekszy. Kupiłem na probe zaminnik od PDP, ale byly problemy ze wspoldzialaniem z 2 padem i musialem oddac....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Panowie mam do was prosbe.. Mam pada do xbox one x.. Ale wolalbym go mieć tylko do konsoli.

 

Dlatego szukam drugiego pada do samego PC (bezprzewodowy oczywiscie). Na allegro modele Pad Xbox 360 są rózne w cenie od 30-120zł .. Dlatego boje sie kupowac bo mogą być jakies chińskie..

 

Co polecacie by kupić do PC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co najmniej od drugiej rewizji pad xbox one albo S+zwykły adapter BT jak masz win 10.

Edytowane przez amp41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Musze cos kupic niedrogiego. .Bo oryginalne pady do konsol są w cenie do 200zl eh.. A wkurza mnie jak musze ciągle męczyc sie z parowaniem pada konsola = PC.

 

Bo na chwile obecna mam tylko pada do xbox one.

 

Czasami zauwazyłem ze mi zamula pad raz na 2-3-4 dni .. Chodzi o to ze jak gram to nagle mam opóżnienia w ruchu kamery na padzie ;/ I tak to trwa pare minut.. Po chwili przechodzi.. Od czego to zależy? Za słaby mam moduł BT do USB?

 

rc0dtz2mt3ul_t.jpg Ale ciągle mam coś nie tak jakby brakowało sterownika do mojego urzadzenia bo jest krzyknik. Robiłem wszystko i chyba to jednak mam słaby ten model który nie działa z win 10 jak należy...

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie oryginalnego xboxa one z oryginalnym adapterem do PC. Wszystko ładnie śmiga i dodatkowo będziesz miał drugiego pada do konsoli. Zawsze można sobie wtedy z znajomymi pograć na imprezce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

lukadd --> no musze pomysleć a niestety nie jest to tani zakup..

 

Kurde.. ja już nie wiem co jest grane.. Odłączylem ten mały moduł na USB.. I nadal mam bluetooth???? :D Z jakiej racji? O co tu kaman? Z czym się pad połączył z moim PC?

 

Po odłączeniu tego modułu znikł mi ten wadliwy sterownik "Generic..." i reszta została ( tak jak na powyzszym zrzucie ekranowym).

 

Panowie ja już głupieje. Gdzie ja w Pececie mam bluetooth?:D Moja płyta głowna nie ma tego modułu .. https://pl.msi.com/Motherboard/B85-G43.html mam tę płytę.. To w takim razie co daje mi bluetooth? Na USB mam podłączone jeszcze tylko Tplink modem LTE oraz myszke bezprzewodową.. Nawet jak je odłączyłem na próbę to te sterowniki Bluetooth nadal istnieją..

 

c6ylxadzcrtx_t.jpg

Jak to sprawdzić co to za sterownik? Niby pisze ze Hub USB coś.. ale jak pisałem wyzej nic innego nie mam podłączonego do PC jak modem LTe i myszke ...

 

Mam magiczny komputer?

 

Cambridge Silicon Windigo BTM01C2AC Bluetooth Adapter driver - niby znalazło mi takie urządzenie w kompie.. Ale hm gdzie ono sie w moim komputerze znajduje?

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jakikolwiek pad podłączony do PC go ładuje,xboxowy na pewno nie to i inne pewnie też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnego 2 lata temu a nie włączałem przecież konsoli i był podłączony do kompa i nie błyskało ze się wyczerpuje :) więc nie wiem własnie jak to działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...