Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wilamx

Ajazz AK33 - tania klawiatura mechaniczna

Rekomendowane odpowiedzi

Długi czas zastanawiałem się nad kupnem klawiatury mechanicznej, ale miałem ograniczony budżet. Szukałem jak najtańszej klawiatury, ale wszystkie tanie mechaniki sprzedawane w Polsce mają coś nie tak - od awaryjności po dziwnie wyglądające keycapy.

Zdecydowałem się na klawiaturę Ajazz AK33 z Chin, którą udało mi się kupić za 80zł. Wykonanie stoi na wysokim poziomie (jak na cenę), wygląd jest całkiem minimalistyczny. Do tego klawiatura jest mała jak na liczbę klawiszy (84). Podświetlenie jest białe, choć występuje także wersja RGB. Przełączniki - zorro blue całkiem skutecznie imitują cherry blue i ogólnie polecam.

Z wad na pewno spód wykonany z błyszczącego tworzywa, kabel to mini usb. Są jeszcze cechy, które nie każdemu mogą się podobać, ale raczej nie rozpatruję ich jako wady - głośne switche i brak bloku numerycznego.

 

Jeśli chodzi o przedstawienie klawiatury, to zapraszam do recenzji na YT którą właśnie wstawiłem. Za wszystkie opinie i sugestie dziękuję.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również kupiłem powyższą klawiaturę na dzień singla za 20 USD, tylko białą i z przełącznikami imitującymi Cherry MX Red.

Za te pieniądze, jeden z lepszych moich zakupów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...