Skocz do zawartości
kater

piekło zamarzło - Nvidia ogłasza wsparcie dla AdaptiveSync

Rekomendowane odpowiedzi

W moim przypadku występuje dziwna sprawa z działaniem G-Sync.

 

Otóż, jak w panelu Nvidii włączę sygnalizację o działającym G-Sync (ten pasek pojawiający się w grze z lewej strony ekranu) to VRR działa - wchodzę do OSD aby zobaczyć odświeżanie i jest zmienne, na bieżąco następuje modyfikacja.

 

Natomiast, jak tylko wyłączę tą opcję komunikatu o działającym G-Sync to w OSD refresh stoi na 120 HZ i ani rusz.

 

I teraz mam wątpliwość czy nie ma buga i żeby ten g-sync działał to trzeba zaznaczać tą opcję w sterowniku, pomimo że jej celem jest tylko inf. o działającym G-Sync a nie jego włączenie, bo do tego opcje są gdzie indziej.

 

Tak poza tym, G-Sync na GB2488HSU-B3 działa świetnie, zero efektów ubocznych. Sprawdzony Tomb Raider, Wolfenstein, Wiesław 3.

Edytowane przez Dreggo11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może już za bardzo przyzwyczajony do 144fps-ów jestem a tearing mi nie przeszkadza (zawsze grałem z v-sync off) to jak fpsy spadają do 80-90 to i tak czuję że płynnośc jest mniejsza niż na 144+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może jeszcze wniosek racjonalizatorski po przebiciu się przez 17 stron - czy autor tematu może dorzucić info jak to włączyć ku potomności i aby uniknąć kolejnych pytań,bo ktoś nie ma ochoty przeczytać tematu ?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL. Po tym info nie urodzą się kolejne posty, przez które znów się będzie trzeba przebijać? W tym temacie było to tłumaczone już przynajmniej kilka razy, lenistwo ludzkie nie zna granic. Kto będzie chciał, to znajdzie, nawet z wujkiem Google.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może jeszcze wniosek racjonalizatorski po przebiciu się przez 17 stron - czy autor tematu może dorzucić info jak to włączyć ku potomności i aby uniknąć kolejnych pytań,bo ktoś nie ma ochoty przeczytać tematu ?;)

 

Bardzo chętnie wkleję, ale prosiłbym, żeby ktoś tu bardziej jednak ogarnięty przygotował taką pigułę wiedzy, jakiś tl;dr. Temat mnie osobiście interesuje, ale ponieważ mam Vegę i FS to się nie musiałem przebijać przez te wszystkie cyrki i po prostu nie mam tego tak opanowanego.

 

LOL. Po tym info nie urodzą się kolejne posty, przez które znów się będzie trzeba przebijać? W tym temacie  było to tłumaczone już przynajmniej kilka razy, lenistwo ludzkie nie zna granic. Kto będzie chciał, to znajdzie, nawet z wujkiem Google.

A to też niestety racja :/

Edytowane przez kater

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem ponownie, próbowałem inne ustawienia w panelu i dalej to samo. Migotanie obrazu w grach. Natomiast zauważyłem, że po włączeniu G-Sync również w samym Windowsie dzieją się cuda. System przycina, jest mniej responsywny, minimalizacja/maksymalizacja jest wydłużona, jak złapię jakieś okno za belkę i przeciągam po pulpicie to widocznie są zacięcia na krótsze/dłuższe momenty... co jest grane? :E. Znalazłem newsa z 2017, że jakiś Windows Update rozwalił wsparcie dla G-Sync, ale chyba naprawili to do wiosny 2018? :P Podejrzewam, że ten sam problem wpływa negatywnie na wydajność całego systemu, a nie tylko gier z włączonym G-Sync.Ciekawy wątek - https://forums.geforce.com/default/topic/1045242/geforce-drivers/windows-10-april-update-1803-windowed-g-sync-broken-hotfix-released-/51/ - podobno G-Sync w samych sterach jest od dawna zrypany, nie naprawiają problemu, i teraz ten zrypany soft oferują posiadaczom monitorów z FreeSync :E.A tutaj jak to Windows Update jest nadal zrypany :E - https://forums.geforce.com/default/topic/1004600/geforce-drivers/all-games-stuttering-with-fps-drops-since-windows-10-creators-update/355/Poza tym, nie bardzo kumam temat CRU. Poniżej screenshot z programu, mógłby mi ktoś objaśnić co z niego mogę się dowiedzieć i czy mam potrzebę modyfikować cokolwiek? Na ilość FPS nie narzekam, i7 8700, GTX 1080 Ti. W PUBG potrafią nieco spaść, ale też bez przesady.https://i.imgur.com/2xMjOKl.png

Temat spartolonej aktualizacji systemu pod G-Sync z tego co pamiętam został rozwiązany, sam nigdy tego nie doświadczyłem, więc problem leży gdzieś u Ciebie, nie zmienia to faktu że migotanie to normalny objaw i pojawia się w części gier, naprawdę jestem zdania że najlepszy monitor to 144-165 Hz bez żadnych synców z mocnym GPU które utrzyma wystarczającą ilość fps aby nie mieć przygód z tearingiem z stutteringiem, technologia VRR od dawna jest na pokaz zrobiona i coraz większej ilości bugów zwyczajnie nikt nie naprawia ;)

 

To coś zmieni ? Jeśli wszystko mi dobrze działa na 144Hz odświeżania w grach bez G-SYNC a jak włączę tą opcje w panelu Nvidii to wszystko powyżej 75Hz odświeżania, które ustawiam w grze 2560x1440 @75Hz czyli 100, 120 i 144Hz powoduje te migania ( rozjaśniania textur na ułamek sekundy).Musze w grze ustawić 2560x1440 @75Hz dopiero nie ma tych migotań.

Nic nie zmieni, są gry gdzie obraz lekko migocze przy włączonym G-Sync/Freesync i nie specjalnie da się coś z tym zrobić, im większa liczba fps tym migotanie jest mniejsze przy 120-140 niewidoczne. Problem występuje już od dawna i szanowna NV nie raczy w ogóle ruszyć z tematem.

 

 

Jeśli Ci migocze, to prawdopodobnie coś jest nie tak z współpracą sterowników/funkcji G-Gync z monitorem i musisz wybrać, albo 75 i działający poprawnie g-sync, albo 144 bez G-Sync. (albo masz coś źle ustawione)Moze następne sterowniki usprawnią działanie.

Część gier w ogóle nie poprawnie współpracuje z VRR i w momencie gdy odświeżanie pływa matryca lekko migocze, wcześniej myślałem że to tylko wada modułów G-Sync 1.0 i 1.1v ale okazuje się że nawet najnowsze układy pod HDR mają ten sam problem.

Edytowane przez DisconnecT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie wkleję, ale prosiłbym, żeby ktoś tu bardziej jednak ogarnięty przygotował taką pigułę wiedzy, jakiś tl;dr. Temat mnie osobiście interesuje, ale ponieważ mam Vegę i FS to się nie musiałem przebijać przez te wszystkie cyrki i po prostu nie mam tego tak opanowanego.

 

 

A to też niestety racja :/

Jedynym rozwiązaniem byłoby założenie osobnego tematu z Z FAQ i zablokowanie w nim dodawania postów, lub przerobienia tego tematu tak, by na każdej stronie, na topie był wyświetlany post z instrukcją.

 

 

Część gier w ogóle nie poprawnie współpracuje z VRR i w momencie gdy odświeżanie pływa matryca lekko migocze, wcześniej myślałem że to tylko wada modułów G-Sync 1.0 i 1.1v ale okazuje się że nawet najnowsze układy pod HDR mają ten sam problem.

No ja jak na razie sprawdziłem tylko 3 gry i wszystko jest okej ;) jak się pojawią problemy to wyłączę, na razie zadowolony. Taki AC: Odyseja, choć niby chodził mi płynnie to teraz ..trudno to opisać, mam po prostu wrażenie ze dopiero teraz jest naprawdę płynnie.

Edytowane przez Sary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja jak na razie sprawdziłem tylko 3 gry i wszystko jest okej ;) jak się pojawią problemy to wyłączę, na razie zadowolony. Taki AC: Odyseja, choć niby chodził mi płynnie to teraz ..trudno to opisać, mam po prostu wrażenie ze dopiero teraz jest naprawdę płynnie.

 

A jakie masz odświeżanie? Jeżeli 60/75 Hz to wcale mnie nie dziwi że problemów nie masz, ja mam 144Hz i gdy trzymam ponad 120 fps problemu też nie ma.

Realne miganie zaczyna się poniżej 100 fps czyli nie mówimy nawet o połowie odświeżania natywnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie masz odświeżanie? Jeżeli 60/75 Hz to wcale mnie nie dziwi że problemów nie masz, ja mam 144Hz i gdy trzymam ponad 120 fps problemu też nie ma.

Realne miganie zaczyna się poniżej 100 fps czyli nie mówimy nawet o połowie odświeżania natywnego.

Tylko 75Hz co w zupełności mi starcza do gier pokroju AC i inne tombrajdery ;) A i w BF multi tez mi nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko 75Hz co w zupełności mi starcza do gier pokroju AC i inne tombrajdery ;) A i w BF multi tez mi nie przeszkadza.

 

To się nie dziw że migawki nie ma, nie sądzę aby Twoja karta nie była wstanie wygenerować ilości fps równej odświeżaniu, przy 144Hz poprzeczka rośnie zauważalnie nawet dla 1080Ti w co niektórych grach ;)

 

Ktoś słyszał aby Dell P2314H miał Freesync? :E

 

ShareX_DisconnecT__2019-01-17_15-24-16_IMG-1168__70418624-f303-46be-92a5-e659a959c695.png

 

Tiaa

 

ShareX_DisconnecT__2019-01-17_15-33-43_IMG-1169__421cfe1b-b99d-44fe-bb92-a3947b8bedce.png

Edytowane przez DisconnecT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się nie dziw że migawki nie ma, nie sądzę aby Twoja karta nie była wstanie wygenerować ilości fps równej odświeżaniu, przy 144Hz poprzeczka rośnie zauważalnie nawet dla 1080Ti w co niektórych grach ;)

 

Ktoś słyszał aby Dell P2314H miał Freesync? :E

 

 

Tiaa

 

 

Monitor wybierałem świadomie, wiedziałem ze w 1440p i tak nie poszaleje z klatkami. Tutaj już ktoś pisał, ze mu się poprawiło przy nowych sterownikach, w monitorze bez free synca Mój link Różne cuda sie mogą wydarzyć, pewnie nie długo wyjdzie na to, ze free/G-sync to tylko kwestia sterów. :lol2:

Edytowane przez Sary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat spartolonej aktualizacji systemu pod G-Sync z tego co pamiętam został rozwiązany, sam nigdy tego nie doświadczyłem, więc problem leży gdzieś u Ciebie, nie zmienia to faktu że migotanie to normalny objaw i pojawia się w części gier, naprawdę jestem zdania że najlepszy monitor to 144-165 Hz bez żadnych synców z mocnym GPU które utrzyma wystarczającą ilość fps aby nie mieć przygód z tearingiem z stutteringiem, technologia VRR od dawna jest na pokaz zrobiona i coraz większej ilości bugów zwyczajnie nikt nie naprawia ;)

 

 

Nic nie zmieni, są gry gdzie obraz lekko migocze przy włączonym G-Sync/Freesync i nie specjalnie da się coś z tym zrobić, im większa liczba fps tym migotanie jest mniejsze przy 120-140 niewidoczne. Problem występuje już od dawna i szanowna NV nie raczy w ogóle ruszyć z tematem.

 

 

 

Część gier w ogóle nie poprawnie współpracuje z VRR i w momencie gdy odświeżanie pływa matryca lekko migocze, wcześniej myślałem że to tylko wada modułów G-Sync 1.0 i 1.1v ale okazuje się że nawet najnowsze układy pod HDR mają ten sam problem.

To co napisałeś wydaje się sensowne. Bo przy odświeżaniu jak ustawie 2560x1440@75Hz w grze nie widze tego migotania.

To nie do końca jest migotanie jakie pokazane jest w tym filmiku z postu Phoenixsuple.

Faktycznie jest ale po liscie klikalem to nie znalazlao. niestety musisz poczekac na jakis update sterownikow jesli masz takie krzaki ze tylko na 75Hz dzialal. To migotanie jest na filmie nvidi kiedy monitor nie jest kompatybilny.

 

 

U mnie wygląda to inaczej. Przy wyższym odświeżaniu jak 75Hz czyli 100,120,144Hz widać takie jakby na ułamek sekundy rozjaśnianie textur i to jest dosłownie migniecie. Widać to kiedy sceneria jest ciemna bo na jasnych ciężko to zauważyć.

Fakt że to gra, która ma już trochę lat bo chyba z 8-9 ale kiedy mam G-Sync wyłączony i ustawione odświeżanie na 144Hz przy rozdzielczości 2560x1440, w panelu Nvidii odświeżanie ustawione na SZYBKIE takie cyrki się nie dzieją.

Gra płynnie działa tyle że w zależności od lokacji mam różną ilość fps w jednych koło 90+ w innych potrafi być i 240.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie wkleję, ale prosiłbym, żeby ktoś tu bardziej jednak ogarnięty przygotował taką pigułę wiedzy, jakiś tl;dr. Temat mnie osobiście interesuje, ale ponieważ mam Vegę i FS to się nie musiałem przebijać przez te wszystkie cyrki i po prostu nie mam tego tak opanowanego.

Całość komplikuje fakt, że w tym temacie nieszczęśliwie przeplata się kilka rzeczy:

-(istota tego tematu) - adaptive sync na nvidii

-pierwsza styczność wielu osób z vrr w ogóle

-ogólna debata o działaniu vrr, np. jak się do tego ma włączenie vsync

-alpejskie kombinacje dotyczące minimalizacji input laga (czary z ograniczaniem ilości klatek)

 

Zbierzesz to do kupy, i wychodzi młyn. Tutaj jedyne co powinno być, to podstawowe informacje na temat działania, plus zebrane informacje co do działania na różnych monitorach.

 

Także na pierwszej stronie powinno być tylko to, co jest potrzebne (pascal+, monitor FS, win10, połączenie DP, drivery 417.71+), plus może instrukcja jak to odpalić.

Tabelki z raportami na temat monitorów i tak nikomu by się nie chciało aktualizować :P

 

 

Też nie mam na stanie potrzebnej karty NV :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety u mnie FreeSync+Gsync póki co okazuje się problematyczny. Gra SW BF2. Problemy: migotanie przy wczytywaniu map, spadki FPS do 40 i migotanie czarnymi klatkami ( czyli klatka z gry, bardzo szybka cała czarna klatka,klatka z gry). Wyłączam GSync, i wszystko śmiga perfekcyjnie...pozostaje liczyć,że to pierwsza parta sterowników i kiedyś to dopracują :(...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw należałoby zweryfikować na karcie AMD jak działa vrr na tym konkretnym monitorze... Bo dobre działanie monitora nawet na radeonie nie jest gwarantowane.

Chyba częściej są problemy na monitorach z VA niż na TN.

 

Nvidia zrobiła listę kompatybilnych monitorów nie bez powodu - dzięki niej mogą się całkiem wypiąć na resztę ekranów, i krótko powiedzieć "a nie mówiliśmy? nie działa!".

Jeszcze jeden benefit - jeżeli jakiś monitor działał dobrze, a przypadkiem na nowej wersji sterowników się zepsuje - to też mogą się wypiąć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak też się bałem,że Nvidia nie jest na tyle wspaniałomyślna aby obdarować nas tak ad hoc tą cudowną technologią...No chyba,że GTX 1080 ma problemy z tym,żeby to ogarnąć,ale nie wydaje mi się...w testach na kartach AMD redakcje podkreślały wzorową pracę FreeSync na kartach AMD...czyli jak zwykle Nvidia GIMP the drivers ;p. Chyba,że jakieś poszczególne ustawienie się buntuje?

Edytowane przez Gordix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja. Włączyłem vsync globalnie, a nie tylko dla aplikacji gry, i responsywność systemu wróciła do normy. Globalnie ograniczyłem też FPSy do 141, ale to chyba nie ma tutaj znaczenia. W PUBG nie zauważyłem już rozrywających się tekstur. Czy jest płynnie... muszę sprawdzić na jakiejś innej grze, bo PUBG sam w sobie jest zrypany pod kątem optymalizacji i chyba żadne mechanizmy nie powstrzymają szarpania ekranu :E.

 

Natomiast migotanie jak było tak jest. Może komuś by nie przeszkadzało, dla mnie psuje odbiór gry i dekoncentruje. Tylko przez to wstrzymam się z codziennego używania Freesynca :kwasny:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8f344129bf72.jpg

jak to wlaczyc bo serio mi tego nie wyswietla?? chociaz widze ze dziala.

 

ja dzis wieska 3 testowalem i kopara opadla. mimo tam duzej ilosci fps typu 130fps to roznica kolosalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panel sterowania Nvidia > Display > G-SYNC Compatible Indicator

 

Musi być zaznaczona któraś z opcji w zakładce wyświetlanie (tam gdzie G-sync), inaczej ta opcja się nie wyświetla w "display" albo nawet nie ma zakładki display :)

 

 

jak to wlaczyc bo serio mi tego nie wyswietla?? chociaz widze ze dziala.

 

ja dzis wieska 3 testowalem i kopara opadla. mimo tam duzej ilosci fps typu 130fps to roznica kolosalna.

Jak to włączyć tez już było pokazywane :E

f263a8819408.jpg

Edytowane przez Sary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale skąd to zdziwienie? Przecież od dawna była wałkowane, że większość monitorów z Freesync działa "tak se". To nie Nvidia złośliwie psuje zgodność z AdaptiveSync tylko te monitory są tak słabe. Jeśli na AMD działa to lepiej (w co wątpię) to dzięki hackom w sterowniku.

No i tym sposobem nawet G-Sync ostatnimi czasy działa do dupy, w wielu grach poniżej 120fps cała matryca migocze i nie jest to odosobniony przypadek, bo forum NV pęka w szwach ;)

Jako 3 letni użytkownik tej zielonej technologii powoli zaczynam śmielej sądzić że najlepszy monitor to taki który nie ma żadnej z tych technologii, a oszczędzona kaska idzie na poczet lepszego sprzętu.

 

To co napisałeś wydaje się sensowne. Bo przy odświeżaniu jak ustawie 2560x1440@75Hz w grze nie widze tego migotania.

To nie do końca jest migotanie jakie pokazane jest w tym filmiku z postu Phoenixsuple.

 

 

U mnie wygląda to inaczej. Przy wyższym odświeżaniu jak 75Hz czyli 100,120,144Hz widać takie jakby na ułamek sekundy rozjaśnianie textur i to jest dosłownie migniecie. Widać to kiedy sceneria jest ciemna bo na jasnych ciężko to zauważyć.

Fakt że to gra, która ma już trochę lat bo chyba z 8-9 ale kiedy mam G-Sync wyłączony i ustawione odświeżanie na 144Hz przy rozdzielczości 2560x1440, w panelu Nvidii odświeżanie ustawione na SZYBKIE takie cyrki się nie dzieją.

Gra płynnie działa tyle że w zależności od lokacji mam różną ilość fps w jednych koło 90+ w innych potrafi być i 240.

Nie dziwne że znika, w końcu zawężasz odświeżanie, im większy rozstrzał względem natywnego odświeżania tym migotanie występuje częściej, choć w teorii to nie powinno mieć miejsca no bo hej w końcu odświeżanie pływa, Jensenowi to w głowie chyba coś pływa :E

 

Ja wiem doskonale jak to migotanie wygląda znam je na pamięć, obraz jest cały czas a migotanie to efekt poświaty widoczny najbardziej na rogach.

Edytowane przez DisconnecT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem doskonale jak to migotanie wygląda znam je na pamięć, obraz jest cały czas a migotanie to efekt poświaty widoczny najbardziej na rogach.

Tak właśnie to wygląda.

Dlatego na tą chwile G-SYNC wyłączyłem. Poczekam może Nv poprawi sterowniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim monitorze i karcie (tandem Acer XF270HU i gtx1080) ten przyszywany g-sync wygląda bardzo dobrze.

Wczoraj klepałem 4 godziny Wiedźmina 3 i żadnego rozrywania, migotania, czy artefaktów nie widziałem.

W menu monitora widać włączoną funkcję freesync i wyświetla się na bieżąco częstotliwość odświeżania ekranu. Nie ma wątpliwości, że "g-sync" działa, chociaż mojego monitora póki co nie ma na liście oficjalnie kompatybilnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i tym sposobem nawet G-Sync ostatnimi czasy działa do dupy, w wielu grach poniżej 120fps cała matryca migocze i nie jest to odosobniony przypadek, bo forum NV pęka w szwach ;)

Jako 3 letni użytkownik tej zielonej technologii powoli zaczynam śmielej sądzić że najlepszy monitor to taki który nie ma żadnej z tych technologii, a oszczędzona kaska idzie na poczet lepszego sprzętu

No i z tym się muszę zgodzić. Technologia jest bardzo fajna w założeniach i czasem działa naprawdę super. W zeszłym roku byłem o krok o zakupu monitora z G-Sync. Ale jak sobie poczytałem o problemach to mi się odechciało... Wolę jednak włączyć ULMB. A co do synchronizacji to tam gdzie ma być szybko v-sync off (w CS:GO można dać Fast Sync), tam gdzie ma być ładnie - V-Sync z buforowaniem. W szczególnych przypadkach można pokombinować (Adaptive VSync, synchronizacja na poziomie 1/2 odświeżania, RTSS etc).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem w inne gry niż Fortnite sprawdzić działanie Gsync. Wybrałem Ciemnego TombRidera. Długo nie musiałem czekać, wystarczyło cierpliwie patrzeć się na Menu ;)

 

Zrobiłem Print Screena tej samej scenki. Ja rozumiem że Nvidia próbuje aktualnie udowodnić wyższość Gsynca na FreeSync, ale to już chyba lekkie przegięcie a nie problem z monitorem. Jakim cudem artefakty i rozjeśnienia renderują się przez GPU a nie w trakcie wyświetlania na monitora ze złym wsparciem.. W szafie mam radeona, na weekend ciąg dalszy :E

 

Tutaj ewidentnie im wałek nie pyknął, bo artefakty obok drzwi nie wyglądają na problemy z monitorem. Nie chciałbym być nie miły i oczerniać firmę, ale brzydkie slowa cisną się na język.. sami popatrzcie. Oczywiście artefakty pojawiaja się i znikają tak samo jak "pulsowanie" monitora.. monitora.. a żeby ich coś pizło!

 

 

https://imgur.com/a/pXpIfT4by

 

https://i.imgur.com/JSGu7g5.jpg

 

JSGu7g5.jpg

Edytowane przez Minciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...