Forum PCLab.pl: Wakacje 2019 - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

• (5 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ostania »
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Wakacje 2019 j.w Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   vBeton 

• Gaduła
  • PipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 07 Styczeń 2019 - 11:07

Witam. Wyjeżdżam na 100% za granice w tym roku tylko nie wiem gdzie. Problem w tym że nigdy nie pojechałem dalej niż nad polskie morze więc moja wiedza o zagranicznych kurortach to 0.

mógł by ktoś polecić coś dla osób młodych:

moje wymagania to tylko żeby było ciepło gdzieś nad morzem/oceanem i żeby istniało tam jakieś życie poza hotelem, ciekawe miejsca do zwiedzania, czy fajne knajpy na wyjście wieczorem.

Wiem, są strony biur podróży, przeglądałem je już kilka dni. są fajne oferty (kozacki hotel, super jedzenie itp) ale po wnikliwych czytaniach opinii człowiek dowiaduje się ze to wygląda jak sanatorium i 90% gości to +65 a poza hotelem nie ma nic, albo ze plaża ma 3m szerokości i jest z kamieni

budżet około 3000.

pod uwagę brałem jak na razie
- rodos
- teneryfa
- majorka
- costa brava
- minorka
- blugaria (podobno mordownia)

czyli głownie Grecja, Hiszpania

pozdrawiam

#2 Użytkownik jest niedostępny   xtn 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 07 Styczeń 2019 - 11:39

Teneryfa, jak chcesz imprezy i bary to okolice Playa de las Americas lub Costa Adeje, niestety lub stety z masą pijanych anglików.
Jak Ci się znudzi to na Teneryfie jest masa atrakcji, Loro Park, wulkan Teide, spokojna północ wyspy, każdy znajdzie coś dla siebie.
Niestety plaże wulkaniczne ale trochę piasku jest. Fajny hotel np H10 Las Palmeras. Oczywiście zanim się zdecydujesz poczytaj opinie, obejrzyj zdjęcia itd.

Ten post był edytowany przez xtn dnia: 07 Styczeń 2019 - 11:40

#3 Użytkownik jest niedostępny   Zigu17 

• Gardzonka w ludzkość
  • PipPipPipPipPip

Napisany 07 Styczeń 2019 - 13:21

Ja w tym roku chyba znowu w Hiszpanie udeze. Byłem 2 lata temu no Costa del Sol w okolicach Malagi i było super. Hotel 4+ w opcji hb płaciłem chyba 2500zł od osoby ( z przelotem ) w sierpniu- 8 dni. Warto stamtad skoczyć do rondy i na Giblartar. Ceny w knajpach niższe niż w Grecji. Masa młodych osób, wiele lokali do zabawy, plaża piaszczysta. Bułgari nie polecam bo to wszystko taki bałtyk z lat 90tych. W tym 2018 byłem za to na Kos i to w sumie taka nudna dziura. Nie ograniczałbym się do wyspy, o ile nie chcecie siedzieć w jednej miejscowości tylko wypozyczyc auto/jezdzic busem

Ten post był edytowany przez Zigu17 dnia: 07 Styczeń 2019 - 13:25

#4 Użytkownik jest niedostępny   swM 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 07 Styczeń 2019 - 14:45

Ja polecam Minorkę, byłem we wrześniu i bardzo mi się podobało - auto to niestety mus, ale wiele ciekawych miejsc do zwiedzenia. Dużo plaż, dużo świetnych lokali, super ludzie. Polecam szczególnie restauracje/klub Cova d'en Xoroi i Cala en Brut żeby sobie coś poskakać (posiedzieć też miło). Poza tym oczywiście wiele innych miejsc, ale to łatwo znaleźć na necie co warto tam zobaczyć.

#5 Użytkownik jest niedostępny   ODIN85 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 07 Styczeń 2019 - 19:28

Wejdź sobie na wakacyjnychpiratow.

#6 Użytkownik jest niedostępny   johny11 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 07 Styczeń 2019 - 19:48

Zobacz postZigu17, o 07 Styczeń 2019 - 13:21, napisał(a):

Ja w tym roku chyba znowu w Hiszpanie udeze. Byłem 2 lata temu no Costa del Sol w okolicach Malagi i było super. Hotel 4+ w opcji hb płaciłem chyba 2500zł od osoby ( z przelotem ) w sierpniu- 8 dni. Warto stamtad skoczyć do rondy i na Giblartar. Ceny w knajpach niższe niż w Grecji. Masa młodych osób, wiele lokali do zabawy, plaża piaszczysta. Bułgari nie polecam bo to wszystko taki bałtyk z lat 90tych. W tym 2018 byłem za to na Kos i to w sumie taka nudna dziura. Nie ograniczałbym się do wyspy, o ile nie chcecie siedzieć w jednej miejscowości tylko wypozyczyc auto/jezdzic busem

Jechałeś z biura (jakiego?) czy sam ogarniałeś

#7 Użytkownik jest niedostępny   Zigu17 

• Gardzonka w ludzkość
  • PipPipPipPipPip

Napisany 07 Styczeń 2019 - 20:39

Zobacz postjohny11, o 07 Styczeń 2019 - 19:48, napisał(a):

Jechałeś z biura (jakiego?) czy sam ogarniałeś

Chyba z itaki, ale głowy nie dam. Do tej pory zawsze korzystaliśmy z usług biura
Może poszukam jutro w papierzyskach bo moja luba lubi takie rzeczy zbierać to Ci napisze. Miejscowość to była dokładnie Fuengirola

Ten post był edytowany przez Zigu17 dnia: 07 Styczeń 2019 - 20:40

#8 Użytkownik jest niedostępny   barack.obamowski 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 07 Styczeń 2019 - 21:52

Alanya (albo inne miejsce w Turcji - byłem cztery razy i chętnie pojadę kolejny raz). Chorwację też mogę bardzo polecić. W Bułgarii byłem raz i mi wystarczy.

#9 Użytkownik jest niedostępny   jagular 

• Złote, a skromne
  • PipPipPipPipPip

Napisany 07 Styczeń 2019 - 22:00

Też polecę Minorkę. Zgodzę się, że auto to konieczność.
Jest tam wiele urokliwych, czasami ciężko dostępnych plaż. Z gołymi babami i fjutkami :E

Nie polecam hoteli poniżej ceny hohohoho - w Europie dobre hotele, z dobrym żarciem są bardzo drogie.
Na Minorce polecę apartamenty w osiedlu Binibeca - przy czym warto tam koniecznie zaznaczyć, żeby być zakwaterowanym od strony morza, lub zatoki. Wyposażenie bardzo proste, ale klimatyczne.

PS.
Dla pewności: z gołymi babami i fjutkami gołych facetów :E

Ten post był edytowany przez jagular dnia: 07 Styczeń 2019 - 22:17

#10 Użytkownik jest niedostępny   Zigu17 

• Gardzonka w ludzkość
  • PipPipPipPipPip

Napisany 07 Styczeń 2019 - 22:10

Zobacz postjagular, o 07 Styczeń 2019 - 22:00, napisał(a):

Też polecę Minorkę. Zgodzę się, że auto to konieczność.
Jest tam wiele urokliwych, czasami ciężko dostępnych plaż. Z gołymi babami i fjutkami :E

#11 Użytkownik jest niedostępny   johny11 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 07 Styczeń 2019 - 22:11

Zobacz postZigu17, o 07 Styczeń 2019 - 20:39, napisał(a):

Chyba z itaki, ale głowy nie dam. Do tej pory zawsze korzystaliśmy z usług biura
Może poszukam jutro w papierzyskach bo moja luba lubi takie rzeczy zbierać to Ci napisze. Miejscowość to była dokładnie Fuengirola

Spoko dzięki za info.
Tez byłem na Kosie w 2018 było fajnie skoczyłem też do Turcji bo blisko.
Ogólnie już przejadła mi się ta Grecja i skoczyłbym na Półwysep Iberyjski(ew. wyspa) albo na Sycylię ;)

Ten post był edytowany przez johny11 dnia: 07 Styczeń 2019 - 22:14

#12 Użytkownik jest niedostępny   Zigu17 

• Gardzonka w ludzkość
  • PipPipPipPipPip

Napisany 07 Styczeń 2019 - 22:16

Zobacz postjohny11, o 07 Styczeń 2019 - 22:11, napisał(a):

Spoko dzięki za info.
Tez byłem na Kosie w 2018 było fajnie skoczyłem też do Turcji bo blisko.
Ogólnie już przejadła mi się ta Grecja i skoczyłbym na Półwysep Iberyjski(ew. wyspa) albo na Sycylię ;)

jak bedziesz jechał w te rejony to koniecznie jedź do El Caminito del Rey to najbardziej hardcorowa turystyczna trasa górska w Hiszpani, jak i może w europie. Masz od malagi jakies 150km ( jeździ bus ) W ogóle rozkłady jazdy autobusów w Hiszpani są super. Z każdego większego miasta dojedziesz w każde fajne miejsce w Hiszpani
Tutaj masz trase przed remontem, teraz jest lepiej :E

Ten post był edytowany przez Zigu17 dnia: 07 Styczeń 2019 - 22:21

#13 Użytkownik jest niedostępny   johny11 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 07 Styczeń 2019 - 22:20

Przy 1:28 sam bym się obsrał a co dopiero moja :E
Jak będe chciał się zabić to zrobię to w Polsce a nie na wakacjach w Hiszpanii :E

Ten post był edytowany przez johny11 dnia: 07 Styczeń 2019 - 22:21

#14 Użytkownik jest niedostępny   Zigu17 

• Gardzonka w ludzkość
  • PipPipPipPipPip

Napisany 07 Styczeń 2019 - 22:25

Zobacz postjohny11, o 07 Styczeń 2019 - 22:20, napisał(a):

Przy 1:28 sam bym się obsrał a co dopiero moja :E
Jak będe chciał się zabić to zrobię to w Polsce a nie na wakacjach w Hiszpanii :E

Jak my bylismy to juz wszystkie wieksze dziury połatali, teraz z tego co widze na you to w wiekszosci chodzisz po nowych deskach lub pleksi ;)

#15 Użytkownik jest niedostępny   RyszardGTS 

• Nie wylewający za kołnierz...
  • Ikona
  • Grupa: Moderatorzy

Napisany 07 Styczeń 2019 - 22:34

Zobacz postZigu17, o 07 Styczeń 2019 - 22:16, napisał(a):

Przy 1:28 prawie zrobiłem kleksa w majty a przecież tylko oglądam :) Panie daj pan spokój, zawała można dostać. Jeżeli byłbym już na tyle odważny że wybrałbym się na tą ścieżkę to podwójne, potrójne, a nawet poczwórne wypróżnienie jest obowiązkowe przed "takim spacerkiem" :E

#16 Użytkownik jest niedostępny   favellas 

• Z głębi ran, w blasku hord
  • PipPipPipPipPip

Napisany 07 Styczeń 2019 - 23:56

jak bedziesz jechał w te rejony to koniecznie jedź do El Caminito del Rey to najbardziej hardcorowa turystyczna trasa górska w Hiszpani, jak i może w europie.

W 2015 szlak został gruntownie wyremontowany, łącznie z tym że miejscami nowa trasa znajduje się nad starą, hardcore ograniczony do minimum a ludzi jak na Giewoncie.

#17 Użytkownik jest niedostępny   zywul 

• Visca el Barça
  • PipPipPipPipPip

Napisany 08 Styczeń 2019 - 00:11

Costa Brava jak najbardziej. Szczególnie urokliwa jest Tossa de Mar, można wziąć auto, pojeździć po okolicznych miejscowościach. No i koniecznie odwiedzić Barcelonę na 2, 3 dni. Piękne miasto, które warto poznać niekoniecznie od tej najbardziej turystycznej strony. Rambla, Sagrada itd. są oblegane przeraźliwie, a jest w Barcelonie dużo innych miejsc wartych zobaczenia.

PS: I nie polecam Barcy tylko ze względu na klub :P. Jak dla mnie jest to miasto, w którym chciałoby się zamieszkać, atmosfera i klimat jest niepowtarzalny.

#18 Użytkownik jest niedostępny   Áltair 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 08 Styczeń 2019 - 11:03

jak bedziesz jechał w te rejony to koniecznie jedź do El Caminito del Rey to najbardziej hardcorowa turystyczna trasa górska w Hiszpani, jak i może w europie. Masz od malagi jakies 150km ( jeździ bus ) W ogóle rozkłady jazdy autobusów w Hiszpani są super. Z każdego większego miasta dojedziesz w każde fajne miejsce w Hiszpani
Tutaj masz trase przed remontem, teraz jest lepiej :E

https://www.youtube....h?v=ZmDhRvvs5Xw

Już wolę wspiąć się na komin :lol2:
W tych klimach są też chińskie szklane mosty. Ogólnie dobrze jest pojechać na daleki wschód i połazić po jaskiniach i świątyniach.

Ten post był edytowany przez Áltair dnia: 08 Styczeń 2019 - 11:06

#19 Użytkownik jest niedostępny   vBeton 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 10 Styczeń 2019 - 00:58

Spoko, dzieki za porady.

Bylem w biurach i mam kilka ofert na wstepie.

Jedyny problem jaki widze to taki ze mam oferty gdzie operatorami sa np TUI i wezyr i wchodzac w opinie to jedna sie sciga z drugą o jak najwiecej negatywnych opini.

Ktos mial stycznosc z tour operatorami? Czy patrzec na opinie?
Wiadomo ze negatywnych bedzie zawsze wiecej, niezadowolony klijent predzej napisze opinie.

Poczytalem o itace, rainbow, tui itp i to jest parodnia jak ludzi potrafia wydymać na kasę.

Bylem dzis, mila pani przedstawila oferte, wszystko super pokoiki ladne klimatyzowane. Tylko ze małpa zapomniala dodac ze klima platna prawie 50zł za dzien dodatkowo. To musialem wyczytac juz sam z innych stron na temat obieltu

#20 Użytkownik jest niedostępny   speed3r 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 10 Styczeń 2019 - 07:37

"Zapomniała" powiedzieć..... ;)

• (5 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ostania »