Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bischop58

Hp laserJet 1018 na windows 10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam problem z zainstalowaniem drukarki hp laserjet 1018 na win 10 64bit. Pokazuje mi drukarke jako "inne urządzenie".

Na stronie hp nie ma już sterowników do tej drukarki więc ze strony hp drukarka już nie ma wsparcia.

Może jakiś magik ma sposób żeby ja zainstalować ? Kupno nowej drukarki mnie przeraża.

 

Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisali na stronie

Instalacja sterownika drukarki za pomocą wbudowanego rozwiązania systemu Windows

Zainstaluj sterownik i oprogramowanie drukarki HP dostępne w systemie operacyjnym.

Masz tam nawet instrukcję krok po kroku.

Nie potrzebujesz żadnych specjalnych sterowników wbudowane w system wystarczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Windows update z tego co pamiętam nie ma sterowników do tej drukarki, ale z kolei są do HP LJ1020.

Musisz ściągnąć sterownik 1020-hb do windows 7 x64, sterowniki DOT4 i kreatorem wskazując wypakowane sterowniki zainstalujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem. Mimo znalezienia sterowników drukarki HP 1018 przy próbie drukowania system sygnalizuje jakiś błąd i nie drukuje. Podobnie jest na laptopie, też nie chce drukować. Stosowałem wszystkie zalecenia, ale żadne nie są skuteczne. Mam wrażenie,ze jest to zrobione specjalnie, w poprzednich systemach instalowała się natychmiast i od razu drukowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 1018 na Win 10 i działa, fakt że to na lapku z Win 10 32 bit

Nie pamiętam abym musiał jakieś specjalne zabiegi wykonywać aby zadziałała

1020 i 1018 to te same modele różniły się pojemnością tonerów startowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...