Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

naczelnik5

Windows 10 automatyczny start przegladarki - problem

Rekomendowane odpowiedzi

System Windows 10 Home, od jakiegos czasu ( pewnie po ktorejs aktualizacji windy) zawsze po starcie systemu odpala mi sie domyslna przegladarka ( chrome) i ostatnio przegladane strony. W autostarcie nic zwiazanego z chromem nie ma. Zgodnie z radami z google dotyczace problemu autoamtycznego uruchamiania przegladarki ze strona MSN.com probowalem edytowac rejestr ale to nic nie dalo. Jako ze na widnowsa 10 przesiadlem stosunkowo niedawno nie bardzo wiem gdzie w systemie szukac rozwiazania problemu.W ustawieniach Chromea tez nie bardzo jest cos zmienic.Moze ktos pomoze?? bo naprawde jest to wkurzajace:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj ccleaner - narzędzia - autostart - jesli nie będzie w rejestrze sprawdź harmonogram - schedule, może jest tam jako startująca z logowaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie udalo mi sie dalej usunac problemu, przejrzalem wszystko w autostarcie czy harmonogramie ale nic tam nie ma , probowalem ccleanerem itp probowalem mieszac w rejestrze ale dalej nic . Ktos ma jakies pomysly??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego, ale mi uruchamia się zawsze menadżer zadań. Sprawdź dlaczego tak się dzieje i może znajdziesz tam odpowiedź odnośnie swojego przypadku (ja obecnie nie mam na to czasu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Masz rację, Microsoft wprowadził taki "ficzer" w jednej ze swoich aktualizacji Mój link. Zatem (jak to napisał użytkownik na innym forum) wyłącz przeglądarkę przed wyłączeniem systemu lub nie wyłączając przeglądarki użyj alt+f4 na pulpicie do zamknięcia systemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest nowy "ficzer", od zawsze w opcjach folderów była opcja przywróć poprzednie okna folderów po zalogowaniu, tylko była domyślnie wyłączona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...