Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Stinar23

Zamknięte słuchawki nauszne do 300 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

planuję kupić moje pierwsze porządne słuchawki nauszne (cena ~300 zł). Szukam słuchawek zamkniętych bez mikrofonu. Przeznaczenie to 60% muzyka (tak naprawdę wszystkie gatunki, nie mam żadnego ulubionego), 30% filmy i 10% gry. Jak na razie nie posiadam żadnej karty dźwiękowej i słuchawki będą niestety podpięte pod laptopa. W moich poprzednich słuchawkach często niszczył mi się kabel, więc szukam czegoś bardziej wytrzymałego. Byłoby super gdybyście mogli wysłać mi Wasze propozycje. Z góry dziękuję za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli preferujesz świeży, ciepły dźwięk z bardzo ładną barwą to polecam Sennki HD 461. Sam posiadam i są to naprawdę dobre słuchawki. Scena jest dość skromna, ale jak już pisałem, słuchawki nadrabiają barwą dźwięku i czystością. Nie są to wcale słuchawki dla bassheadow tak jak sugeruje producent. Bass jest i nieźle kopie ale na pewno nie jest jakiś dominujący. Może soprany są nieco wycofane, ale to nawet i lepiej jeśli nie lubisz nadmiaru wysokich tonów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 300 już jest coś z linii HD 500 https://www.ceneo.pl/47002713, ale prawdę mówiąc dołóż do HD579 - to jest zakup na 10 lat przy domowym normalnym użytkowaniu: nie ma co oszczędzać, kupisz tańsze i będziesz żałował że nie dołożyłeś, komfort HD579/569 jest nie do pobicia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 300 już jest coś z linii HD 500 https://www.ceneo.pl/47002713, ale prawdę mówiąc dołóż do HD579 - to jest zakup na 10 lat przy domowym normalnym użytkowaniu: nie ma co oszczędzać, kupisz tańsze i będziesz żałował że nie dołożyłeś, komfort HD579/569 jest nie do pobicia

 

Autor tematu pytał o słuchawki zamknięte. HD 579 są otwarte, tak samo jak 569. Miałem wiele słuchawek zamkniętych ale jak dla mnie HD 461 są nr 1. Do tego bardzo dobrze tłumią dźwięki i nie mają tzw ''sound leakage''. Słuchałem dość głośno metalowej muzyki - brat siedział 2 metry dalej i mówił że nic nie słyszał, więc jeśli autorowi tematu zależy na prywatności to imo HD 461 są znakomitym wyborem. Jedynym minusem może być cienki kabel, ale uwierz mi - mam HD 461 już ponad 2 lata i kabel wygląda jak nówka. Kilka razy mi spadły, kilka razy usiadłem na kablu albo gdzieś mi się zaplątał i niechcący pociągnąłem, mimo wszystko nadal działa bezproblemowo, więc plastiki również dają radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, szkoda że nie możesz do ATH-M40x dołożyć.. Ściśle do 300 z zamkniętych to chyba tylko ISK HD9999 zostają. Fajne są też podobno ENCORE Rockmaster OE za 200zł.

Co do otwartych HD559 lub półotwartch AKG K240- musisz wiedzieć ze to słuchawki grające ze znacznie mniejszym V, dla niektórych zbyt płasko i nudno, szczególnie Sennheisery. Wiem bo przez parę lat miałem HD555- nie powiem że nie, bdb scena i można się przyzwyczaić. Ale od kiedy mam ATH-M40x to do nich nie wracam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autor powinien zdefiniować jakie brzmienie lubi. Wtedy będzie nam łatwiej coś dopasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autor tematu pytał o słuchawki zamknięte. HD 579 są otwarte, tak samo jak 569. Miałem wiele słuchawek zamkniętych ale jak dla mnie HD 461 są nr 1. Do tego bardzo dobrze tłumią dźwięki i nie mają tzw ''sound leakage''. Słuchałem dość głośno metalowej muzyki - brat siedział 2 metry dalej i mówił że nic nie słyszał, więc jeśli autorowi tematu zależy na prywatności to imo HD 461 są znakomitym wyborem. Jedynym minusem może być cienki kabel, ale uwierz mi - mam HD 461 już ponad 2 lata i kabel wygląda jak nówka. Kilka razy mi spadły, kilka razy usiadłem na kablu albo gdzieś mi się zaplątał i niechcący pociągnąłem, mimo wszystko nadal działa bezproblemowo, więc plastiki również dają radę.

HD569 są zamknięte. Mam takie i grają rewelacyjnie.

https://sennheiser.pl/o/hd-569

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...