Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Lord Jankes

Monitor 144hz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zakupić monitor 144hz. Mój budżet to 1100 zł. Co polecacie? Co myślicie o aoc c27g1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Tobie się podoba to po co się pytasz..

 

Pyta się może po to, aby dowiedzieć się innych osób co sądzą o tym monitorze, więc Twoja odpowiedź w żadnym stopniu mu nie pomaga.

Możliwe, że są osoby, które na tym forum mają ten monitor i mu doradzą.

W chwili obecnej sam szukam podobnego monitora, ale według mnie autor podał zbyt mało danych na temat szukanego przez siebie monitora.

 

Jeżeli chodzi o ten AOC C27G1 to sam się nad nim zastanawiam i widzę, że ostatnio słabo z jego dostępnością przez co w ciągu ostatnich kilku dni jego cena urosła o kilkaset złotych. Poczekałbym jeszcze jak Ci się nie śpieszy, ponieważ Nividia testuje monitory do wsparcia dla "FreeSync". Natomiast ogólnie monitor jest ciekawy uwagi, ale ostatnio jeszcze był po ponad osiemset złotych a teraz już w tej cenie raczej nie znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Tobie się podoba to po co się pytasz..

Czytaj ze zrozumieniem. Jeśli nie podoba się temat to proszę o nie komentowanie. Nie pozdrawiam.

 

Pyta się może po to, aby dowiedzieć się innych osób co sądzą o tym monitorze, więc Twoja odpowiedź w żadnym stopniu mu nie pomaga.

Możliwe, że są osoby, które na tym forum mają ten monitor i mu doradzą.

W chwili obecnej sam szukam podobnego monitora, ale według mnie autor podał zbyt mało danych na temat szukanego przez siebie monitora.

 

Jeżeli chodzi o ten AOC C27G1 to sam się nad nim zastanawiam i widzę, że ostatnio słabo z jego dostępnością przez co w ciągu ostatnich kilku dni jego cena urosła o kilkaset złotych. Poczekałbym jeszcze jak Ci się nie śpieszy, ponieważ Nividia testuje monitory do wsparcia dla "FreeSync". Natomiast ogólnie monitor jest ciekawy uwagi, ale ostatnio jeszcze był po ponad osiemset złotych a teraz już w tej cenie raczej nie znajdziesz.

No własnie słabo z tym monitorem. Ogólnie potrzebuję monitor do gier typu lol, far cry, wiedzmin. Nie wiem co mógłbym podać jeszcze co by pomogło w doradzeniu mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytaj ze zrozumieniem. Jeśli nie podoba się temat to proszę o nie komentowanie. Nie pozdrawiam.

 

 

No własnie słabo z tym monitorem. Ogólnie potrzebuję monitor do gier typu lol, far cry, wiedzmin. Nie wiem co mógłbym podać jeszcze co by pomogło w doradzeniu mi.

 

 

Czyli nie masz konkretnych preferencji? Przydałyby się informacje czy zależy Ci na matrycy VA/IPS czy TN również może być. Czy bardzo ważne, dla Ciebie będzie 144Hz czy zadowolisz się przykładowo 75Hz?

Tutaj widzę, że jeżeli będziesz grał w Wiedźmina czy FarCry to raczej postawiłbym na dobre barwy czyli matrycę VA/IPS. Prezentowany przez Ciebie model jest ciekawy, ale szkoda, że cena poszła w górę. Jaką masz kartę graficzną AMD/Nividia?

Zależy Ci bardzo na czasie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autor nie ma konkretnych preferencji, bo sam nie jest ich świadomy. Zadaje bardzo mocno ogólne pytanie i.. dostaje bardzo mocno ogólną odpowiedź. A potem płacz i oburzenie bez pozdrowień.

Ostatnio wysyp takich ludzi i tematów na tym forum :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autor nie ma konkretnych preferencji, bo sam nie jest ich świadomy. Zadaje bardzo mocno ogólne pytanie i.. dostaje bardzo mocno ogólną odpowiedź. A potem płacz i oburzenie bez pozdrowień.

Ostatnio wysyp takich ludzi i tematów na tym forum :P

Skomentuję to tylko dwoma literami ''XD''. Typie jak chcesz kogoś obrażać to powiedz mu to prosto w twarz ;) W necie kozaczy bo myśli, że jest ,,anonimowy''. Polecam wizytę u terapeuty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz mój z sygnaturki xD ops już nie z sygnaturki, rozpędziłem się, chodziło mi o moją poprzednią iiyame 27", 1ms, TN, 144Hz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ASUS VG258QR. Jak nie masz nic przeciwko TN, to Asus z nowymi matrycami na 2019 rok to będzie dobre wyjście. Jak grasz na odpowiednim poziomie to różnice poczujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skomentuję to tylko dwoma literami ''XD''. Typie jak chcesz kogoś obrażać to powiedz mu to prosto w twarz ;) W necie kozaczy bo myśli, że jest ,,anonimowy''. Polecam wizytę u terapeuty.

Ty nie masz komentować literkami.

Musisz podać do jakich celów będziesz używać monitora. Gry fps czy single. Z jakim sprzętem. Typ matrycy. Itp.

Teraz rozumiesz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepne sie pod watek, co myslicie o Mój link ?

 

Szukam czegoś do 24" do 1000zł i 144hz. Matryca? Niby VA spoko, ale cos czuje ze w tej cenie to bedzie pseudo VA, i znajac zycie wypadnie gorzej niz nie jedna TNka.

 

Troche niską jasnosć ma ten AOC - 250 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...