Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Shizm

Wymienna kierownica do ps4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, planuję zakup kierownicy do ps4 pro. Najlepszy wyborem wydaję się być Thrustmaster t300 rs gt jednak przeszkadza mi zbyt mała średnica kierownicy. Stąd moje pytanie czy mogę dokupić nabe i większą sportową kierownice?

np. https://allegro.pl/kierownica-zamszowa-bmw-e36-naba-slide-kjs-drift-i7595576290.html

 

Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie wszystkie guziki są na kierownicy więc do PS4 nie zamienisz kółka na takie (między innymi guzik PS łączący kierę z konsolą). Pomijam tu temat dopasowania połączenia bo to pewnie dałoby radę ulepić.

 

Są dostępne inne kółka do T300 - na przykład Sparco ma większą średnicę, no ale trzeba więcej wyłożyć niż na zwykłe. Na tyle dużo, że wtedy warto się zastanowić nad CSL Elite pod PS4 (aczkolwiek tam kółko tylko 2cm większe).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu brać się za "poważne jeżdżenie" do PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To też prawda. Aczkolwiek kompa zawsze możne dołożyć jak się ktoś wkręci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyższy fps, lepszy force feedback. Plus obsługa większej liczby kierownic, modów (!), ekranów ultra wide/3 screen/vr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie powyższe to tylko wisienka na torcie, największy problem to brak poważnych lig na PS4, w których można się ścigać regularnie. Co po high endowym sprzęcie i zylionie fps, jak ścigamy się na publicznym lobby albo, co gorsza, z botami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za pomoc, wstrzymam się z kupnem kierownicy i zacznę zbierać na PC bo mój i5 4690k 3.50GHz 8gb ram GTX 1050 2gb sobie nie poradzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie obecne na rynku symulacje na takim sprzęcie spokojnie pójdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że nie na wysokich detalach tym bardziej że chciałbym go podpiąć do 55" oleda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz że to też średni pomysł, dwa zależy czy to oled 4k czy fhd. W fhd na 1050 jedyne co nie pójdzie to project cars 2, znaczy pójdzie ale pewnie bez szału z detalami i poniżej 60 fps. Ale cała reszta, setto, dirt rally, jak najbardziej. Jeśli to 4k, to po prostu puścisz obraz w fhd mimo tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...