Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Freak95

Jaki zasilacz? GTX 1050 4GB z I7 4690.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Potrzebuje porady co do wyboru zasilacza, który miałby utrzymać gtx 1050 ti 4gb z procesorem i7 4690. Myślałem nad zasilaczem corsair cx450m, jednak wolałbym się upewnić co do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten zestaw zje ci ma 200W w maxx stresie

 

 

ten corsair bedzie ok, nawet jakbys zmienił gpu na 1070 w przyszlosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do i7 4690 nie starczy ale do i5 4690 spokojnie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seasonic Focus 450W, jak taniej to be quiet! System Power 9 500W.

CX450M za 250 zł nie jest opłacalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten c jest na alegro uzywany za 100zł

 

a jak nowy to ja nie wiem co moze sie oplacac jak uzywki 650-750W seasonic/corsair kupisz za 200zł

 

gdzie 550W gold nowka 350

 

a ten zestaw dzialac bedzie na 300W tanim bequiecie za 60zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używany to używany, Seasonic daje 7 lat gwarancji na Focusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i co z tego, do kompa za 1000zł ładowac zasilacz za 300 to nieporozumienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej za 2500 zł jeżeli kupił wszystko nowe, lepiej kupić raz a dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Uu Panie, kurzyk. 
    • A mam... teraz niech autor tematu pokaże
    • Zmiana obciążeń podatkowych to jest jeden z najważniejszych postulatów w ogóle. I nie jest to głupia wojenka światopoglądowa tylko system wymagający kompetencji i wpływający na wszystkie inne. Tusek straci przedsiębiorców już w 2027r. jeżeli tego nie zrobi.
    • Ja w jedynce miałem ciut ponad 100godzin. W dwójce już doszedłem do tego poziomu, że brakuje mi kilkunastu rzeczy z 1. Na dzień dzisiejszy to oryginalna gra, ale względem pierwszej części wybrakowana - sprzęt, ulepszenia broni nie istneją, pojazdy - jest tylko mech jak na razie, brak ulepszeń mecha/manewrów, brak jednej frakcji + nie ma wszystkich rodzajów misji z 1. Ta gra opiera się na swoim autorskim, oryginalnym pomyśle. Nie jest gierką na setki godzin, a jakieś 120-160. Do tego początek może być nudny, bo masz blokadę poziomu trudności przez niski LVL postaci. A gierka zaczyna się dopiero od poziomu trudnośći 6 - wszystko niżej to pomyłka, i nie pokazuje czym ta gra na prawdę jest. Najlepsze jest to że chyba z 6 osób namówiłem na Helldivers 1, bo goty chodziło na kluczykowniach po 6zł, nikomu gra się nie spodobała. Te same osoby kupiły Helldivers 2 i wsiąkły. Kto tam na YT miał film w stylu - "Jak zmiana kamery zmieniła całą grę", czy jakoś tak. I chyba tylko w tym był problem popularności 1 części. No i jest tu jedna rzecz, której nie widziałem nigdzie indziej, za co duży plus dla autorów. Zdobywanie waluty premium. W grze możesz zdobyć, jak poszukasz, super kredyty, czyli walutę premium. Od 10 do 40 na rundę, ich spawn też jest losowy, zawsze są w bunkrach. Jak jeden z graczy weźmie perk od skanowania terenu, to miejsca z lootem - próbki, superkredyty, ciężka broń - są widoczne dla każdego na mapie. Do tego w podstawowym drzewku zakupów też możesz kupić te kredyty, za medale które dostajesz na zakupy sprzętu, skinów, pancerzy i perków. Gram w to od premiery, nabite 57 godzin i co ? Zdobyłem tego wystarczająco na 2 karnety bojowe, i jeden pancerz premium ze sklepu. I coś tak jeszcze zostało. Nie widziałem takiego ruchu u innych. Solo gierka jest nudna, najlepiej grać z teamem. Jest polski disocrd Helldivers 2, 75% ludzi tam jest mega ogarnięta. Link do discorda: https://discord.gg/FBazNfMR
    • chyba lepiej testowac na trainning dummy, gdzie widzisz obrazenia zadawane.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...