Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

TLAREG

Ps4 przycina w grach?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Tak jak wspomniałem w temacie mam problem z ps4 pro. Kupiłem je tydzień temu do tego startowo oczywiście największe hity Red Dead Redemption 2 oraz God of War. Z racji iż telewizor masakrują domownicy to podłączyłem ją sobie pod monitor 24 calowy. Podczas grania w Rdr 2 zdarzały mi się sporadycznie zacięcia ale tylko w najbardziej wymagających miejscach natomiast przy God of War konsola głośniej wyje zwłaszacza po otwarciu mapy i co najgorsze dość często zdarzają się przycięcia średnio myślę że na jakieś 2-3 minuty gry potrafi szarpnąć.

 

Czy to normalne? problem może leżeć w tym że konsola nie jest podłączona pod tv? a może jest to uszkodzenie?

Najbardziej ciekawią mnie wypowiedzi osób które korzystają z 24calowych monitorów czy też coś takiego mają.

 

dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co znaczy "przycina" i "zacina"? Spadki FPS? Zawiesza na kilka chwil? Może się przegrzewa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo. Wyje i przycina to normalne. Zobacz jak wyglada god of war a pomyśl co w tej konsoli siedzi to i tak to nieżle chodzi. Na 1080p mi co kilja min przytnie na 4k to jest pokaz slajdów. Jak ktoś twierdzi ze masz zepsuta konsole bo u niego tak niema to nigdy nie grał na mocnym pc i nie wie jak gra powinna chodzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...