Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zezol

corsair strafe Cherry MX Silent - dźwięk spacji

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Ktoś posiada może klawiaturę corsair strafe Cherry MX Silent ? wczoraj kupiłem ją w X-kom dziś odebrałem paczkę i wszystkie klawisze działają prawidłowo poza "spacją"

zależy mi bardzo na możliwie cichej klawiaturze z racji ,że dużo pracuje w nocy ale spacja po prawej stronie oddaje mimo podstawowego dźwięku jak by to określić... taki "plastikowy" + drobny przeskok który występuje po prawej stronie spacji. Czy ktoś posiada tą klawiature i mógłby sprawdzić czy u niego też ten klawisz się tak samo zachowuje i hałasuje ? czy nadaję sie to na rękojmie czy inny zwrot gwarancyjny ?

 

klawiatura

https://www.x-kom.pl/p/444625-klawiatura-przewodowa-corsair-strafe-cherry-mx-silent-red-led.html

 

link do nagrania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli odebrałeś dzisiaj to cały czas masz 14dniowy zwrot, po co chcesz się bawić w rękojmie czy gwarancję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ale bardziej chodziło mi o to aby ktoś sprawdził czy też tak ma bo może akurat ten model klawiatury posiada taką spację to już zostawie, lecz jak trafił mi sie wadliwy egzemplarz to bym go zwrócił lub wymienił na w pełni sprawny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z tego co patrzyłem na youtube to te spacje chodzą cichutko, a Twoja wydaje dźwięk jak ta od Cherry MX Blue, ale rzeczywiście warto poczekać aż ktoś z forum potwierdzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczyść switch lub sam klawisz, jeśli to nie działa to znaczy, że coś się zwaliło z samym przełącznikiem i wtedy zostaje już tylko gwaranacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma co czyścic bo klawiatura już taka przyjechała, jest nowa i czyściutka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tą klawiaturę i u mnie spacja działa bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie mam takiego dźwięku u siebie. Tak jakby włożyli tam inny switch pod spację :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie spacja też jest najgłośniejszym przyciskiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwracaj i tyle, nie baw się w reklamację, Corsair każe sobie odsyłać sprzęt kurierem do Holandii, koszt tak z 50 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taki youtuber rocket jump ninja i też miał w teście to samo i to tylko po jednej stronie spacji. Także imo to normalka w tych klawiszach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to stabilizator? Ponoć dobry jest smar do zawiasów samochodowych czy coś :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...