Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pablodeluc

Jaka z390 do i5 9600k?

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, jestem tutaj świeży i nie ogarniam bardzo dobrze tematu. muszę dobrać nowa płytę chce wsadzić do niej i5 9600k i gtx 1070 z390 bardzo się wacha cenowo od 600 do 2000. Co mam wybrać? Warto kupić coś drozszego czy można zostać przy tym mniejszym pułapie? Widziałem auros elite, msi plus gaming, w co uderzyć? Piateczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie. Bo się wdrażam w temat. Pomyślałem że warto go kupić bo cenowo nie ma wielkiej różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam również problem z tym, źle zamówiłem płytę główną i idzie mi Płyta główna Gigabyte Z370 AORUS Gaming K3 na i5 8xxx, a procek idzie i5-9600k i co teraz zrobić, czy odsyłać czy bawić się w Upgrade płyty, czy może odesłać procek i wziąć i5-8xxx do tej płyty :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób upgrade bios jeżeli będzie potrzebny i tyle.

 

ciekawe czy się uruchomi :D

 

jak nie to nie będzie miał jak upa zrobić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ma kolegę z coffee lake'iem, który mu za piwo/kawę zrobi update?

 

Możliwe też, że płyta już przyjdzie z obsługującym biosem - już wersja F7 datowana na połowę lipca powinna obsłużyć to CPU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i h*j wszystko podłączone prawidłowo, komputer nie włącza się tylko porusza wiatraki dosłownie na sekundę i na płycie z370 Aorus Gaming K3 pali się lampka na czerwono GPU, wpisywałem w internet i pisze klient po angielsku, że ma ten sam problem i potrzebny jest Upgrade Biosu :D To teraz trzeba szukać kogoś z 8 do upgradu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pobierz z neta na pendrajw na starym kompie i tyle wgraj z pendriva bios nowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam zaaktualizować BIOS jak mi się komputer nie włącza, jak włączam - wiatraki kręcą się przez 1 sek. i czerwona lampka CPU też pali się przez jeden sek i wszystko pada. Nie wiem czym to jest spowodowane już, może jest padnięta płyta główna od nowości, a ja się męczę z tym już 5ty dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam zaaktualizować BIOS jak mi się komputer nie włącza, jak włączam - wiatraki kręcą się przez 1 sek. i czerwona lampka CPU też pali się przez jeden sek i wszystko pada. Nie wiem czym to jest spowodowane już, może jest padnięta płyta główna od nowości, a ja się męczę z tym już 5ty dzień.

 

musisz wsadzić do płyty procesor 8gen (8100, 8400, 8600, 8700 z k lub bez) i zrobić na sprawnym komputerze update

^^

w serwisie +/- 50 zł

 

jbc mogę oddać po koszcie z370a pro od msi po koszcie już po upie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz mi powiedzieć czemu mój jest nie sprawny? do jakiego "sprawnego komputera" mam to wsadzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz wszystko napisane już ze 3 razy.

 

z370 był parowany z 8gen

z390 był parowany z 9 gen ( więc 8 gen od razu też)

żeby z370 działało z 9gen - wymagany jest najnowszy bios. aktualizacje biosu mozesz zrobić tylko z prockiem 8 gen w płycie.

 

coś jeszcze trzeba rozbić na atomy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz mi powiedzieć czemu mój jest nie sprawny? do jakiego "sprawnego komputera" mam to wsadzić?

Masz sprawny, tylko komp Ci się nie uruchamia z tym prockiem, bo masz nieaktualny bios. Żeby zaktualizować bios, musisz włożyć procesor poprzedniej generacji, zaktualizować bios, i dopiero wtedy włóż swój procesor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...