Forum PCLab.pl: Wynjajęcie kawalerki przez airbnb - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Wynjajęcie kawalerki przez airbnb Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   sowekel 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 12 Styczeń 2019 - 16:25

Hej, nigdy nie wynajmowałem nic prze airbnb. Teraz znalazłem satysfakcjonującą kawalerkę w Niemczech w dobrej cenie(wychodzi jakieś 7600 za 2mc). Pytałem Niemki czy są jakieś dodatkowe opłaty za rachunki itp, a Ona mi napisała że wszystko jest wliczone w czynszu i wynosi on 2400E za 2 mc. Tak więc skąd pojawiła się dużo niższa cena przy rezerwacji? Jakieś zniżki? Wszystko jest Ok?

2. Czy płatność kartą jest bezpieczna? bo już podałem dane swojej karty i teraz się obawiam czy to jest bezpieczne? Sorki za moje może głupie pytanie ale nie jestem za bardzo obeznany w bezpieczeństwie IT.

#2 Użytkownik jest niedostępny   Tygrysss1 

• Małomówny
  • Pip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 21 Styczeń 2019 - 11:37

Nie wiem czy jeszcze jest to temat aktualny ale jeśli dobrze zrozumiałem, to wynajmujesz mieszkanie na dłuzej. Przy dłuższych wynajmach możesz liczyc na spore zniżki, bo jest to dla wynajmujacego o wiele wygodniejsze.

Air bnb jest serwisem bezpiecznym, wiele razy wynajmowałem w taki sposób nocleg, płaciłem kartą i był ok. Polecam jednakże płacić kartą mastercard z uwagi na to, że ma o wiele mniejsze opłaty niz visa ( 2% w stosunku do około 5%).

Strona 1 z 1