Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SkySide

Drukarka do 300/350zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moglibyście polecić mi jakąś drukarkę do kwoty 300/350zł? Głównym priorytetem jest cena materiałów eksploatacyjnych, jakość druku nie musi być jakaś super. Spoko dodatkiem by było, żeby można było się łączyć z nią bezprzewodowo. Jestem totalnie nie w temacie. Co moglibyście mi polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

canon ip 7250 / zamienniki 2 komplety po 20zł / jakość druku b.dobra, ładne zdjęcia, duplex / wifi / minusem jest wolny czas do wydruku 1-szej strony... edit: lub oczywiście coś z brothera z tanimi zamiennikami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brothery a szczególnie ten https://www.x-kom.pl/p/180689-urzadzenie-wiel-atramentowe-brother-ink-benefit-dcp-j105-wifi.html faktycznie jest bajecznie tani w eksploatacji, tylko samo urządzenie na start to ponad 500zł. W ogóle brother już chyba nie robi samych drukarek atramentowych, tylko combo ze skanerem.

Jeśli budżet masz nie do przejścia to ten Canon będzie okej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to kolorowa czy mono? Jak kolor to kiepsko, w tym budżecie jedynie lipne HP-ki, więcej będziesz je reperował niż używał. Z czarno-białych możesz fajną laserówkę już dostać, np. do 300 zł Brother HL-1210WEYJ1, z WiFi. Maksymalna rozdzielczość wydruku 2400 x 600 dpi, jakość dobra, wydruk pierwszej strony 10 sekund. Zamienniki dosć tanie, na start jest toner który wydrukuje do 1000 stron, z zamienników masz np. Activejety, do tego modelu pasują TN-1030 / TN-1050

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...