Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Marcin2011

Telefon mate20pro, note9, s9+, xperia xz 3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuje rady chcem kupic telefon dobry zeby pochodził troche,

Ktory z tych mi doradzicie,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Note 9 najlepszy, po nim Mate 20 Pro jeśli nie przeszkadza Ci, że wszystko co robisz leci do Chin ;)

Xperia XZ3 to kiepski aparat, taki sobie ekran, duże ramki, kretyńsko położony czytnik palca - ogólnie telefon wart może 1500 zł a i tu lepiej poszukać promocji na LG V30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzuc do zestawienia u12 plus.

Z wymienionych to mate/note, z czego wybór zapewne uzależniony od własnych preferencji, czyli który sie bardziej podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mówicie note 9, ok to szukam

A powiedzcie czy telefony z plusa pleya sa blokowane tzn ktos wezmie na abonament sprzeda taki telefon,nie placi rat, a ja go kupie, czy moge spodziewać sie blokady telefonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz, poczytaj jeszcze o oneplus 6t albo 6 moze Ci podejdzie jesli rozgladasz sie za flagowcami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orange i Play nie blokuje, Plus i T-Mobile mogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petru23

Pytam nie wiem nie znam sie za bardzo, czy sa 6czy 8gb ram,

Powiedzcie note 9 glosniej gra jak mate20pro,

Zastanawiam się wlasnie nad note9 i mate20pro, ale wszystko przemawua na note9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mate 20 pro ma głośnik w usbC i jak ładujesz urządzenie albo podłączysz słuchawki usbc to dzwonek leci z jednego głośnika + strasznie przytłumiony z drugiego. okropne rozwiązanie.

mate20 pro ma też problem z zielonym wyświetlaczem.

Jak masz możliwość sprawdzić przed kupnem czy wyświetlacz jest ok to bierz, jak nie to Ci wymienią na gwarancji oczywiście tylko trochę sobie poodsyłasz, widziałem ludzi co odsyłali po 3 razy i dopiero dostali sprawny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mate20 mam z irlandi dzis widzialem go nie widzialem by wyswietlacz byl cis nue tak,po zatym w znajomym komisie 2800zl

Zas note 9 tez gdzies w tej cenie ale bede wiedzial jutro dokladnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej cenie szczerze mówiąc bardziej zastanawiałbym się nad htc U12+ i note 9. Mate 20 Pro to trochę niewypał ze strony huaweia. Sensowniej (według mnie) wypada zwykły Mate 20. Oraz prywatnie zaczekałbym na ofertę oppo. Taki Oppo RX17 pro w cenie ~2500zł to też fajna zabawka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie tylko to ze ludzie co maja mote9 chętnie zamieniają na mate20pro, cos w tym jest, czyzby z not bylo cos nie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O właśnie, oppo. Nie dość że słuszne parametry to IMO są po prostu bardzo ładne.

 

@up

Nie, nie doszukuj się jakiś głębszych powodów. Główny jest jeden - w sieci telefony są zachwalane i nowy właściciel oczekuje niewiadomo czego. Sam się na to złapałem. Znam osoby, co sprzedawały nowe inne flagowce, bo "coś" a w internetach to pisali, że będzie nawet laskę robić.

 

Huawei wychodzi na to, że oprócz aparatów nie popisał się z resztą słuchawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to oppo ani to jakies firmowe ani nazwa nie przemawia, to ok szukam nota

A duża roznica miedzy s9+ a note 9

Tu tez chyba nie ma az takich roznic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to oppo ani to jakies firmowe ani nazwa nie przemawia, to ok szukam nota

A duża roznica miedzy s9+ a note 9

Tu tez chyba nie ma az takich roznic

trochę jest, pomijając nawet rysik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oppo nie formowe...

zanim do nas do kraju trafią inni, "firmowi" producenci to trochę minie ;)

 

A czego potrzebujesz w telefonie? Bo z tego co piszesz, to po prostu chcesz mieć drogi model bez jakiś większych potrzeb. Byle był fejm.

Bo jak chcesz taki, aby trochę pochodził to za 1000zł kupisz juz coś. Wystarczy w miarę czysty system, mocna bateria i co najmniej średnie podzespoły. Głupi pocco w takim razie wystarczy Ci na kilka lat. Czy honor play. A tu mowa o flagowcach, gdzie róznice od tych tańszych wynikają głownie z aparatu, bo ich wydajnosć już weszła do półki średniej. Coś na S845 kupisz za 1500zł, s835 za jeszcze mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to oppo ani to jakies firmowe ani nazwa nie przemawia, to ok szukam nota

 

 

oppo to oneplus, największa firma GSM na świecie. Także chyba przespałeś ostatnie kilka lat :P Od lutego wchodzą na polski rynek i mogą coś ciekawego pokazać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje cos nowego dobrego mocna bateria, duzo przeglądam stron, internet szybki, i ma on chodzic tyle co moja z3 juz 4rok a od note 9 oczekuje 5 lat minimum ?

Dlatego chcem nowy wypas zeby za 3 lata nie byl szmelc, chodz za 3 pewnue zmienie,a i akurat not 9 jest dosc duży w porównaniu do mate 20pro,

A piwiedzcie mi jedno czy w note9 moZna zmienic klawisze nawigacji. To znaczy cofanie stron, bo note 9 ma z prawej cofanie co mi nie pasuje, wole z lewej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje cos nowego dobrego mocna bateria, duzo przeglądam stron, internet szybki, i ma on chodzic tyle co moja z3 juz 4rok a od note 9 oczekuje 5 lat minimum ��

Dlatego chcem nowy wypas zeby za 3 lata nie byl szmelc, chodz za 3 pewnue zmienie

 

 

muszę cię zmartwić

większość smartfonów po 2-3roku się psuje - w większym czy mniejszym stopniu, nieważne czy kupisz samsunga, oppo czy huaweia czy wydasz 500zł czy 4000zł

 

jeśli chcesz sprzętu na lata bez wymiany to do twoich wymagań wybrałbym iphone XR, przynajmniej za 3 lata sprzedasz go za ~2500zł a nie 1500zł.

dobra bateria, wyświetlacz 120hz (widzialem na żywo, kolory naprawdę wywołały we mnie efekt "wow" po mimo niskiej rozdzielczości) no i szybkość apple..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Note 9 i będziesz bardzo zadowolony. Praktycznie telefon bez wad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iPhone XR nie ma wyświetlacza 120hz, widzisz co chcesz :D

120 Hz dotyczy reakcji panelu na dotyk i nie ma nic wspólnego z wyświetlanym obrazem. 120Hz ma chyba tylko Razer Phone 1 i 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iPhone XR nie ma wyświetlacza 120hz, widzisz co chcesz :D

120 Hz dotyczy reakcji panelu na dotyk i nie ma nic wspólnego z wyświetlanym obrazem. 120Hz ma chyba tylko Razer Phone 1 i 2.

 

 

to raczej było jako dodatkowa ciekawostka, wyświetlacz sam w sobie naprawdę jest dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fliperpl, dokładnie. Jakiś czas temu po fali hejtu, jaka dotknęła ten telefon (właśnie przez ekran), przeszłam się do Media Marktu, żeby samodzielnie wyrobić sobie opinię o tym telefonie... I... nie miałam się do czego przyczepić :P. Nawet nie byłam w stanie rozróżnić poszczególnych pikseli, musiałam wsadzić nos w telefon, żeby je zobaczyć... Ciekawe dla mnie było to, że jakoś w iPhone 6/6s/7/8 jest to samo PPI co w XR i w tamtych jakoś nikt pikseli nie dostrzega, a w XR nagle je wszyscy dostrzegają :lol2:. Sam telefon do tego wygląda naprawdę porządnie, nie jest lekki jak piórko (jak dla mnie to duża zaleta, lubię czuć telefon w dłoni), ma świetne wsparcie (jak wszystkie urządzenia Apple zresztą) i działa bardzo płynnie. Gdybym nie miała X, to pewnie sama bym go rozważała :).

 

Jako ciekawostkę mogę jeszcze dodać fakt, że jest to najdłużej trzymający na baterii iPhone - więc choćby z tego względu mogłabym go zaproponować autorowi tematu :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Cześć, mam na sprzedaż nowy laptop Dell G15 5530. Laptop dostałem w prezencie od rodziny, niestety nie jest mi potrzebny bo kupiłem niedawno komputer stacjonarny. Dokument zakupu z marca tego roku. Laptop wyciągnięty z pudełka w celu zrobienia zdjęć. Laptop uruchomiony raz w celu sprawdzenia czy działa. Dokładna specyfikacja sprzętu poniżej: Procesor - Intel® Core™ i7-13650HX (14 rdzeni, 20 wątków, 3.60-4.90 GHz, 24 MB cache) Pamięć - RAM 16 GB (DDR5, 4800 MHz) Dysk - SSD M.2 PCIe 1TB Rozdzielczość ekranu 1920 x 1080 (Full HD) Częstotliwość odświeżania ekranu 340 Hz Karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 4060 System operacyjny Microsoft Windows 11 Home Zasilacz 330 W Zdjęcia mogę podesłać na priv. Cena 6500zł + ewentualne koszta wysyłki. Odbiór osobisty na terenie Olsztyna. Pozdrawiam.
    • Ale bez problemu sobie podróżujesz po UE. No i jakoś te miliony nielegalnych imigrantów też sobie są i podróżują po całej UE. Nikt ich specjalnie nie sprawdza i nie zatrzymuje. Na pewno są lub będą fundacje które w tym pomogą.
    • Witam. Komputer z obudową BQ 500DX w której siedzi na stock ustawieniach Ryzen 5700X na którym zamontowane jest chłodzenie Noctua UH-14S z 2 wentylatorami w push-pull Arctic P12 PWM PST. Temperatury są bardzo spoko jednak przy każdym grzebaniu w budzie, czyszczeniu czy też wymianie pasty raz na 6-12msc to już mnie krew zalewa od tych zapinek i demontażu tejże wieży. Buda dość mała więc AIO na górę to można zapomnieć o ALF'ie, a z przodu by nie pasowało estetycznie... Zresztą to komp żony więc "trochę" to utrudnia (wizualnie musi się podobać, a AIO jej się nie podoba...). 1. W oko wpadł mi ostatnio Arctic 36 ARGB - montaż wentylatorów wydaje się znacznie bardziej komfortowy niż te zapinki, wieża niższa, wydajność na papierze wydaje się OK. Jedyne czego się obawiam to 4 heatpipow i czy ram Corsair Vengeance  LPX wejdzie/zmieści się pod spód (obecnie 2 używane kanały pamięci są pod Noctua/jej wentylatorem). Co sądzicie o tym? 2. Coś innego sensownego jeszcze znajdę gdy stawiamy na komfort montażu/demontażu/czyszczenia, cisza, chłód i wincyj światełek jak na choince...?
    • Ale jak wyjedziesz dalej  jak nie masz  aktualnych dokumentów  ? W jaki sposób znajdziesz prace ,mieszkanie  , jak się zarejestrujesz  jako uchodźca   wojenny  ,  jak  zawnioskujesz  o bonusy   socjalne .... Zwykłe zatrzymanie /konrola przez policję   i nie masz aktualnych papierów i już jesteś zatrzymany . A   na pewno   w najbliższym  czasie będzie   jeszcze wiekszy focus służb na  UA  i kontroli będzie więcej  na ulicach  .   Żeby się odwołać też  trzeba mieć  konkretny i mocny argument  ,wiadomo ze będa próby  ... ale wystarczy zobaczyć    kto i w jakim wieku  wyjeżdża  na zachód . Młodzi  mężczyźni w wieku 20-25lat  to największa  grupa . I od samych ukrinców wiem ze  aby wyjechać bez  problemu  wystarczy 1200€   i masz papier z ich WKU       
    • Dzięki za odp. Najnowszy Office w wersji Home & Student. Opcja z RTX 4080 Super na pokładzie bardziej mi odpowiada. Pozwoliłem sobie wczytać koszyk z morele z zeszłego roku: https://www.morele.net/inventory/info/e12f63f5/ Rzuć proszę okiem na powyższy config. Jako CPU wybrałem wówczas Procesor Intel Core i5-13600K, 3.5 GHz, 24 MB, BOX (BX8071513600K), teraz zaproponowałeś Procesor AMD Ryzen 7 7700 AM5 OEM. Na co postawić? Co do mnie, chyba mam większą słabość do Intela, ale odłóżmy sentymenty na bok ; -). Przy wyborze nie kierujmy się też ceną (+/- 300-400zł różnicy mogę przełknąć), ale wydajnością oraz który z tych CPU lepiej będzie współpracować z Nvidią. Inne propozycje także mile widziane. Oczywiście zmiana CPU domagać się będzie zmiany MOBO. Rok temu pod Intela wybrałem: Płyta główna Gigabyte Z790 UD AX Przypomnę, że monitor, który GPU musi obsłużyć to niniejsza bestia: https://mi-home.pl/products/mi-curved-gaming-monitor-34 Dalej, potrzebuję SSD minimum 2T, zasilacz (czy 750W wystarczy, by udźwignąć kompa z peryferiami?), Pamięć Kingston Fury Renegade, DDR5, 32 GB, 6000MHz, CL32 (KF560C32RSK2-32) vs Pamięć Lexar ARES RGB DDR5 32GB (2x16GB) 6000MHz CL30 LD5BU016G-R6000GDLA, Chłodzenie CPU SilentiumPC Fortis 5 140mm (SPC306) vs Chłodzenie procesora Arctic Freezer 36 Black, pozostaje kwestia dobrej obudowy i chłodzenia.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...