Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Lemur

Błąd przy aktualizacji Windowsa 10

Rekomendowane odpowiedzi

Od około 1,5, do 2 miesięcy mam problem z aktualizacją na Windows 10 Pro. Przy każdej (lub prawie każdej) próbie włączenia komputera następuje próba aktualizacji Windowsa. Zawsze kończy się on porażką i komunikatem "we cannot complete updates, undoing changes".

 

Próbowałem użyć tej instrukcji, udało mi się użyć skryptów i potem zainstalować część aktualizacji. Niestety nie wszystkie aktualizacje chcą się zainstalować, problem nadal występuje. W ustawieniach, w sekcji Update & Security widnieje kod błędu 0x8031004a

 

i5-6500 3.20 Ghz

8 GB RAM

Windows 10 Pro, licencja wykupiona.

 

PS. Nie używam bitlockera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pobierz sobie MediaCreationTool z obrazem systemy utworz sobie pendriva i sproboj zainstalowac system albo naprawic go (przez UEFI) tzn wlacz kompa z podpietym penem tak zeby instalacja ruszyla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pobierz sobie MediaCreationTool z obrazem systemy utworz sobie pendriva i sproboj zainstalowac system albo naprawic go (przez UEFI) tzn wlacz kompa z podpietym penem tak zeby instalacja ruszyla

Dzięki Eltik, problem już rozwiązany i nowe aktualizacje zainstalowane. Użyłem tego linku:https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...