Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

naczelnik5

Nowa obudowa, problem z kablami

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakupilem Gladius m35w przelozylem do niej graty i o ile w przodzie wszystko jest ladnie i pieknie to juz z tylu gdzie chowa sie kable zrobil sie straszny balagan ( jak na zdjeciu) .Zasilacz nie jest modularny a sama obudowa miala juz sporo kabli od panelu a tych kabli za bardzo nie da sie nigdzie poupychac ,choc obudowe udalo sie zamknac:D pytanie czy w obecnym stanie to moze zostac czy kable nie powinny sie dotykac? czy jednak istnieje ryzyko ze takie kable stworzą jakies przepięcie,przegrzanie czy co tam jeszcze sie moze stac?

Mój link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byle by się zamknęła i rzec by można alleluja i do przodu :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba po coś przewody są izolowane, nie? ;)

Niby tak ,ale jak sie nie jest pewnym lepiej sie zapytac:P no to spoko , teraz juz jestem spokojny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość irulax

Niby tak ,ale jak sie nie jest pewnym lepiej sie zapytac:P no to spoko , teraz juz jestem spokojny :D

 

Tylko nie zamykaj pokrywy siadając na niej szczerbaty.gif Zerknij sobie na filmiki na YT z układania kabli - z tyłu też porządkują. Czasami jakaś wtyczka ustawi się kantem i może zagnieść kabel. Czasami taka wtyczka latająca luzem wzbudzi się od wibracji obudowy i potem brzęczy w obudowie. Zwarć nie narobisz ale jak już porządkować w nowej obudowie to wszystko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...