Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

CzarnyGames

Problem z hotspot wifi Xiaomi Redmi 6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem z hotspotem wifi. Próbuje połączyć się internetem z telefonu na komputerze stacjonarnym. Oczywiście uzyskuje połączenie, internet śmiga elegancko na komputerze, natomiast w tym samym momencie tracę go w telefonie. Jest to dla mnie problemem bo potrzebuje go mieć również w telefonie i nie wiem co z tym zrobić i czemu tak jest, ponieważ jakoś z 2 miesiące temu gdy włączałem hotspot wifi miałem internet i tu i tu. Nigdy nie grzebałem w ustawieniach więc nie mogłem nic pozmieniać. Proszę pomóżcie rozwiązać ten problem. Telefon to Xiaomi Redmi 6 64/4, w komputerze oczywiście windows 10. Pozdrawiam. I dziękuję za wszystkie propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nie masz na telefonie czy działa tak wolno, że aż nie działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrób twardy reset, skoro jakiś czas temu wszystko było ok. Możliwe, że coś się samo przestawiło w celu oszczedzania czegos tam. Tak czy inaczej, to podsatwa rozwiązywania problemow z telefonem.

Jak nie da rady... to forum xiaomi, bo widzę że problem z HS nie jest tej marce obcy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak. wszystko stracisz poza rzeczami takimi jak zdjęcia. przydałoby się zrobić kopię zapasową przed ewentualnym twardym resetem

masz w pełni zaktualizowany telefon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...