Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

azgan

EX'y Sony - Na jakie gry czekacie w 2019 roku?

  

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najbardziej wyczekiwany tytuł na wyłączność dla mnie to



Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule tematu – Najbardziej wyczekiwane tytuły na wyłączność.

 

The Last of Us: Part II

 

Days Gone

 

Death Stranding

 

Ghost of Tsushima

 

Judgment

 

MediEvil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten rok jest bez szału jeśli chodzi o EX'y a najwieksza petarda to The Last of Us: Part II

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie tak naprawdę to tylko GoT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówicie, że TLoU 2 wyjdzie w 2019 roku? Nie ma chyba jeszcze oficjalnej daty premiery.

 

Jak wyjdzie to też czekam :E, a po za tym to tylko Days Gone, ale to żaden pewniak, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny swietny rok sie szykuje.

 

czekam na ........

 

kazdy Ex :)

bo tak prawde mowiac kazda gra napewno bedzie dobra,mega dopracowana.jakbym mial jednak cos podać to chyba Ghost of Thusisma odkad podano ze tam bedzie troche wolnego swiata ,eksplor... ,walka na miecze tez zapowiada sie swietnie.Drugie to Death Stranding i TLou2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Days gone może i nie zachwyca graficznie, ale czekam co z tego będzie. Na pewno będą zombiaki :thumbup: Jak będzie fabuła i fajny świat to łykam..

 

Ghost of Tsushima na razie nie biorę tej siekanki pod uwagę, ale zobaczymy, GoWa też początkowo nie brałem, a jednak w premierę się okazało, że ta gra w końcu ma coś ciekawego do zaoferowania.

 

Chociaż jak patrzę na te trailery ghosta to ma 10% szans u mnie. Po prostu nie przepadam za tego typu grami :E

 

Ps. Death Stranding też nie ma potwierdzonej daty na 2019 rok? Raczej podobnie jak TLoU 2 obstawia się wydanie w 2020.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te przewidywania to przecieki jedni podają 2020 inni 2019, podobnie jak TLOU 2, jeszcze nie wiemy czy wyjdzie w 2019.

Jak nie wiem czy wyjdzie to nie czekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli odpadnie w tym roku The Last of Us: Part II i Death Stranding to będzie bardzo ubogo :(

 

Ten rok to głównie multi-platforma Resident Evil 2 Remake, Sekiro: Shadows Die Twice, Metro: Exodus, Doom Eternal, RAGE 2, The Division 2, Anthem... oferta Japończyków na wyłączność jest wyjątkowo skromna.

 

PS> Z sentymentu można ograć jeszcze Remake MediEvil

 

https://www.youtube.com/watch?v=19Dj520a3Og

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i skromna, ale każda swoja grą na wyłączność kładą na łopatki multi platformy, czy to pod względem fabuły czy grafiki. Z multi platform to tylko Metro Exodus się najlepiej zapowiada wg mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się nie podoba hype robiony przez sony. Już ponad 2 lata bujają się po targach z trailerami TLoU2, a nadal nie ma daty premiery. Ile można czekać :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trzeba TLoU 1 to najlepsza gra zaraz po RDR2 jaka się ukazała do tej pory na konsole od sony ;)

 

 

 

Oczywiście w mojej subiektywnej opinii :E

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli odpadnie w tym roku The Last of Us: Part II i Death Stranding to będzie bardzo ubogo :(

 

Ten rok to głównie multi-platforma Resident Evil 2 Remake, Sekiro: Shadows Die Twice, Metro: Exodus, Doom Eternal, RAGE 2, The Division 2, Anthem... oferta Japończyków na wyłączność jest wyjątkowo skromna.

 

 

 

A ja odwrotnie z multi platform to tylko moze metro,reszta wyglada dla mnie słabo i nie moje klimaty , a tak to tylko exy 2019 + troche zaleglosci.

 

No i moze beda zapowiedzi GOD 5,Horizon 2 ,The Order 2 ....chcialbym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja na nic nie czekam. Mało tego w sklepach ?

Czekam na wolny czas żeby to wszystko ogrywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze lou2 i death stranding w 2020 razem z ps5. Z pozostalych to chyba Judgment od Segi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam najbardziej czekam na Death Stranding.

The Last of Us: Part II to będzię dobra gra, ale to po prostu rozwinięcie graficzno-fabularne jedynki.

Days Gone, aż chcę napisać "po prostu kolejne zombi", ale może będzie to dobre zombi, więc może skuszę się w promocji.

Ghost of Tsushima graficzka, liście i katany w sumie bardzo brakuje mi gry w takim klimacie, bo jeszcze nie goniłem mongołów.

Yakuza Judgment będzie dobre, ale ot kolejna Yakuza w prawniczej skórze.

MediEvil nie wiem, ale na odnowione wersje rzadko czekam zapartym tchem. Sprawdzę oryginał na PSVita/TV.

 

Death Stranding nie wiadomo do końca co od Hideo Kojima. Wiadomo że będzie dziwne, a być może zrobią to z pasją niczym trylogię węża. Czuję trochę klimat niczym w pierwszym filmie Obcy, ale nie wiem skąd te skojarzenie :E .

 

 

 

 

Tekst pół serio, pół żartem.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram już tyle lat na ps4 i w sumie to mógłbym się obejść bez tych exów. Te wszystkie gry jakieś na jedno kopyto. Zero innowacyjności, tylko scenka, killroom, scenka, killroom itp. Z exów to na nic nie czekam, no może GoT, ale w sumie nic nie pokazali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TLoU 2 biorę na premierę, jedynka była fantastyczna. Z resztą każdą z tych gier jeśli fabuła, postaci okażą się dobre, bo głównie takie gry preferuję. GoW, TLoU były pod tymi względami świetne i wyczekuje czegoś podobnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta wyładniało teraz wygląda na tym trailerze graficznie podobnie do FCV. Jedyna gra na jaką mogę powiedzieć, że przynajmniej na jakiś sposób czekam w tym roku z exów na ps4.

 

TLoU 2 biorę na premierę, jedynka była fantastyczna. Z resztą każdą z tych gier jeśli fabuła, postaci okażą się dobre, bo głównie takie gry preferuję. GoW, TLoU były pod tymi względami świetne i wyczekuje czegoś podobnego.

 

Ja też, tyle, że TLoU 2 nie ma podanej daty premiery :E. Więc nie ma co nawet zastanawiać się nad nią pod kątem gier 2019, przynajmniej dopóki nie będziemy znali daty premiery, ale jak nie podali to wątpliwa sprawa aby wyszło w 2019.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...