Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Alteria

Netflix - logowanie - czy to wina komputera?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Nigdzie w internecie nie znalazłam podobnego problemu i zastanawiam się czy może być coś z moim komputerem co za to odpowiada, nie mam juz pomysłu.

Mam konto na Netflixie. Byłam cały czas zalogowana, jednak kiedy po przeczyszczeniu kompa CCleanerem wylogowało mnie, to mimo wpisywania poprawnych haseł wyskakiwał mi komunikat błędnego hasła. Problem zniknał sam po kilkunastu dniach, po prostu weszlam za setnym razem i nagle się zalogowałam bez problemu. Podkreślam - hasła wpisywałam poprawnie. I teraz sytuacja się powtarza. Znowu wyczyściłam kompa, wylogowało mnie i nie mogę się zalogować. Czy ktoś ma pomysł o co może chodzić i dlaczego tak się dzieje? Przepraszam jeśli niewłaściwy wątek.

Probowałam z innej przeglądarki - to samo.

Za to aplikacja na telefonie działa normalnie.

Pisałam wtedy też z kimś z centrum pomocy i nie umiał pomóc. Sugerował jedynie zmianę hasła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sugeruję tylko - może problem cookie - strona może logować na pdstwie hasła i cookie - ccleaner może usuwa cookie, stąd problem - trzeba mu odhaczyć usuwanie cookie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...