Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

maciex601

Problem z dzwonieniem w Samsungu Galaxy S6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jakiś czas temu(około dwóch/trzech tygodni) kupiłem Samsunga galaxy S6 używanego na olx. Stan idealny i nie ma z nim żadnych problemów z wyjątkiem jednym. Gdy próbuję do kogoś zadzwonić czasami bardzo długo się łączy, lub połączy dopiero za drugim połączeniem działa to również w drugą stronę jeżeli ktoś próbuje zadzwonić do mnie włącza się automatyczna sekretarka bez żadnego sygnału, czasami ludzie dodzwaniają się do mnie dopiero po 2,3 albo nawet dalszym razie. Z czym może być problem? Dodam jeszcze, że jest cały zasięg w telefonie,internet z transmisji danych od operatora również bez problemu śmiga i bez problemu łączy z siecią i ciągle pokazuje "PLAY"(posiadam kartę właśnie z Playa). Dodam jeszcze,że robiłem Hard Reseta który nie rozwiązał problemu. Jak myślicie wina stoi po stronie telefonu? a może to karta sim jest do wymiany lub problem leży z winy operatora? Może macie jakiś inny pomysł aby to naprawić? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, spróbuj na innej karcie SIM.

Czasami tak się dzieje jak ktoś grzebał w sofcie (wgrywał coś itp.) i coś poszło nie tak.

Jeśli na innej karcie będzie to samo to można spróbować wgrać czyste oprogramowanie przez komputer (nie hard reset).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a skąd pobrać czystego androida do galaxy s6? i jakiego programu użyć aby go wgrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Ci się wyświetla w wynikach Google, jak wpiszesz np. "Galaxy s6 jak wgrać czysty system?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użyłem tego poradnika, gdy kilkam start Odin wyświetla "FAIL"

 

@EDIT

Pobieram aktualnie Polski soft Xeo z SamMobile może pójdzie

 

@EDIT 2

Na sofcie z SamMobile poszło, właśnie się robi.

 

okej, po zrobieniu tego aplikacje które miałem w telefonie zostały, tak powinno być?

PS. Na razie wykonałem dwa telefony i póki co działa, zobaczymy jak długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgranie nowego softu nie pomogło.

Problem wrócił.

Dziś postaram się sprawdzić inną kartę sim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zauważyłem dziwna rzecz,gdy wyciągnąłem sim z telefonu to pokazywalo,że jest zasięg. Uszkodzenie telefonu czy bardziej system?

630605106339e.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...