Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Paramides

Dlaczego usunięto mój temat sprzedaży

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, mam pytanie dlaczego usunięto mój temat sprzedaży?

 

Chciałem sprzedać perfumy pablo rabanne invictus. Załączyłem potrzebne zdjęcie i dałem pełny opis przedmiotu. Domyślam się, że może być mi je trudno sprzedać np. przez allegro, ponieważ jest tam multum podróbek w cenie 130 zł. Dzisiaj byłem zobaczyć cenę w perfumerii i kosztują dokładnie 409 zł. Ja za nie chciałem te 130 zł chociaż, a sprzedaję, bo potrzebuję pieniędzy i to wszystko. Czy to jest powód dla którego można ot tak usunąć moją sprzedaż? Bez podania przyczyny? CHamstwo jednym słowem CHamstwo!!!

 

Mam jeszcze ewentualnie na sprzedaż Grandisa XE 1436 z całym kompletem monatażowym pod różne sockety. Są chętni? Wystawię ogłoszenie, czy aukcję.

 

Pozdro dla adminów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie adminów, tylko moderatorów. To trochę różne funkcje.

 

No i niektórzy twierdzą, że ta pierwsza grupa (już) nie istnieje 8:E

 

 

Pozwól, że za Ciebie sprawdzę co wpadło do paska ostrzeżeń:

"Brak aktualnej daty."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AAAA daty nie było sryyy. Kurczę nie skopiowałem treści ogłoszenia i będę musiał na nowo to pisać...

 

Tak myślałem czy nie napisać moderatorów, ale napisałem adminów. Dla mnie praktycznie jedno i to samo.

edit 1

Chętni na grandisa?

 

edit 2

Zdjęcie też było lichej jakości, ale dało się tam odczytać to PARAMIDES. Niestety mam aparat kalkulatorowy z noki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy pijemy ? :soczek::E

 

Wiem już sprawdziłem tego linka.

 

Pijemy jak kasa będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha ziomeczkowi perfumy sprzedałem. Nie ma to jak najlepszy ziomeczek. Żałujcie, bo te Invictusy to jest seria Intense na google około 350zł. Na grandisa też nie liczcie, bo zaraz zdejmę tą aukcje a chłodzenie niech chłodzi moje bebechy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...