Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

prozeropro

mały, używalny netbook do 500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś 2 tygodnie temu zakładałem tu temat w którym pytałem się, który z netbooków jest lepszy. Miałem do wyboru wtedy Thinkpada Edge E145 albo Thinkpada X130e. Wybrałem tego pierwszego. Przez te 2 tygodnie używania, po upgradzie ramu do 8gb i wsadzeniu 500gb dysku ssd Samsunga byłem bardzo zadowolony z jego osiągów. Pracował całkowicie płynnie i szybko. Gry w które grałem działały bezproblemowo i płynnie w natywnej rozdzielczości. Możnaby powiedzieć, ze sprawdza się idealnie. Ale niestety, po tym czasie muszę stwierdzić, że jest on dla mnie... Za duży. Tak, ten laptop mimo tego, że ma tylko 11,6 cala jest dla mnie zbyt wielki. Dlatego chciałbym kupić sobie coś innego, coś co ma MAKSYMALNIE 10,1 cala. Większych urządzeń nie biorę pod uwagę. Zastosowania tak jak pisałem w poprzednim wątku - lan party w gry z końcówki lat 90 i początków 2000 + Liga legend. Do tego oglądanie filmów. Co w tej cenie najlepszego możnaby kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ciekawie, choć ma jedną wadę - lutowana pamięć ram, tym bardziej, ze ma tylko 4gb. Jednak wolałbym coś, co ma wymienną pamięć. O ile można takie znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...