Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

.ruda

iPhone 6s się wyłącza

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc!

Kupiłam ponad rok temu iPhona 6s. Na początku użytkowania gdy włączałam aparat fotograficzny telefon się wyłączał. Później przez 10 miesięcy było wszystko dobrze. Jakieś 4 miesiące temu problem wrócił. W serwisie zrobili coś z oprogramowaniem i wymienili aparat, ale to nic nie dało. Teraz telefon się wyłącza przy używaniu aparatu, gdy chce włączyć snapchata albo teraz gdy jest zimno to w chwilę potrafi się wyładowac.

Jak myślicie czy to może być coś z płytą główną czy może bateria? Nie wiem czy spisać już go na straty czy da się coś z nim jeszcze zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 90% bateria, sprawdź kondycje baterii w ustawieniach, jeśli poniżej 90% to do wymiany.

W iphone to standard, że wyłącza się na zimnie :E

 

W razie czego zapraszam do kontaktu lub linku w sygnaturze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bateria wczoraj wymieniona i telefon nadal się wyłącza :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze glupie, ale: probowalas przywrocic telefon do ustawien fabrycznych a pozniej zainstalowac wszystkie dostepne aktualizacje?

 

PS. Cos czuje, ze masz jakiegos refurba z Allegro, albo "uzywany w stanie idealnym" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę cię poniżej 90 to cały czas jest dobry wynik, jak spada ponizej 80 i to mówimy tu 75 to takie cyrki się dzieją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...