Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Hikori

Bandpower 500w

Rekomendowane odpowiedzi

cześć czy mogea podłaczyc karte r9 280x twin frozr 3GB potrzebuje pcie 6 i 8 ale w niej jest tylko

2 x Molex

3 x SATA

1 x 6 Pin PCI-E

złącze zasilania CPU 4-pin + 4-pin

1 x 20 + 4 pin ATX

4e7bee0ed176874bmed.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6pin @ 8pin

a z molexa 6pin

 

jednak jesli jeszcze nie kupiles zasilacza to lepiej kupic 400W bequieta czy enermaxa modu 420-450W ewentualnie fortrona 450-500W niz to cos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6pin @ 8pin

a z molexa 6pin

 

jednak jesli jeszcze nie kupiles zasilacza to lepiej kupic 400W bequieta czy enermaxa modu 420-450W ewentualnie fortrona 450-500W niz to cos

zasilacz dostane od kumpla po taniości bo kupił ale nie uzywał a nie mam pieniedzy by kupić jakiś lepszy

więc mówisz że normalnie bede mógł podpiać tą karte pod ten zasilacz karta musi miec 6 i 8 pin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączysz jeśli masz adapter click tak on wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zasilacz nie bez powodu nie ma większej ilości wtyczek PCI-E. Przecież on nie ma nawet tabliczki znamionowej, a nawet gdyby była, to moc jest pewnie zawyżona. Chcesz, to podłączaj przez MOLEXy, ale nie zdziw się jak zobaczysz fajerwerki, bo ten stary R9 280X ciągnie sporo prądu. Sądząc po obciążalności linii 3,3V i 5V, to jakaś bardzo stara platforma, pewnie z regulacją grupową, więc jak dowalisz spore obciążenie na linii 12V, to reszta linii się rozjedzie poza specyfikację ATX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednym słowem jest to wyrób zasilaczopodobny a nie zasilacz.

 

Na elektrodzie byłoby tak: -zasilacz czarna lista, link do przyklejonego wątku z czarną listą, admin zamyka temat :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten psu wiadomo ze to scierwo i lepiej cos innego kupic, ale nie przesadzajcie ze wtyczki dyskwalifikują zasilacz

 

mam fortrony 450 i 500W z jednym 6pin i co mam wyrzucac psu bo gpu 6+6pin nie da sie podpiac

 

 

6pin to 75W = 6,5A prad - jesli podepniemy 2x molex @ 6pin z dwoch roznych wiązek to bedziemy miec 3,8A na pin/przewod - malo i da rade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem jak widzę ten produkt, przypomina mi się filmik liptona

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten psu wiadomo ze to scierwo i lepiej cos innego kupic, ale nie przesadzajcie ze wtyczki dyskwalifikują zasilacz

 

mam fortrony 450 i 500W z jednym 6pin i co mam wyrzucac psu bo gpu 6+6pin nie da sie podpiac

 

 

6pin to 75W = 6,5A prad - jesli podepniemy 2x molex @ 6pin z dwoch roznych wiązek to bedziemy miec 3,8A na pin/przewod - malo i da rade

 

nie rób komedii... przyzwoity zasilacz ma zapas na prostownikach - ten bandit ma 20a na 12v

 

edit. grzebiesz w gratach a wierzysz nalepce na zasilaczu za 5 plnszczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok więc jaki zasilacz mi polecicie do max 120 chociaz bym wolał max 100 +wysyłka do kart r9 280x twin frozr 3GB

???????? https://allegro.pl/oferta/markowy-coolermaster-v450-450w-80-gold-6-2pin-x2-7503013756

 

Karta potrebuje 6+8 pin i na opakowaniu pisze ze 500w

 

Jeżeli jest 6+2x2 to jak podłącze 2x6 pin i jedno 2pin i jedno 2pin zostanie nie podłączone to cos się stanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponującym wszelakie adaptery do tej kombinacji - zmieńcie forumlol2.gif

Czego Ty się tak czepiasz, autor chciał na tamtą chwilę taki zasilacz a nie inny bo na lepszy brak hajsów to adapter jest rozwiązaniem. A, że zasilacz dupa to chyba każdy wie i autor bierze ryzyko na klatę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego Ty się tak czepiasz, autor chciał na tamtą chwilę taki zasilacz a nie inny bo na lepszy brak hajsów to adapter jest rozwiązaniem. A, że zasilacz dupa to chyba każdy wie i autor bierze ryzyko na klatę.

chce kupić zasilacz taki żeby po 2 dniach mi komputer sie nie spalił czy to co podałem https://allegro.pl/oferta/markowy-coolermaster-v450-450w-80-gold-6-2pin-x2-7503013756 będzie dobry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego Ty się tak czepiasz, autor chciał na tamtą chwilę taki zasilacz a nie inny bo na lepszy brak hajsów to adapter jest rozwiązaniem. A, że zasilacz dupa to chyba każdy wie i autor bierze ryzyko na klatę.

co mu z tego adaptera, jak zasilacz ma 250w?szczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak nie potrzebujesz modularnego to może być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...