Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kubikolos

Jaki monitor do 1000 zł?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Poszukuję monitora minimum 25". Zastanawiałem się nad 60/75Hz i rozdzielczości 2560x1440/1920x1080. Znacie jakieś dobre konstrukcje z matrycami IPS? IPS chyba najlepiej wybierać? Nie znam się na tym a 75 Hz w zupełności mi wystarczy. Dodam, że posiadam Ryzen 7 1800X + GTX 1070 więc nie wiem czy w ogóle się opłaca brać 144 Hz. Tak w ogóle to jest sens brać GSYNC kiedy zawsze mam wyłączony VSYNC? Grając w Black Ops IIII zawsze mam VSYNC na off ze względu na to, że 60 klatek na mutli to stanowczo za mało iż mama wrażenie, że rozgrywka traci wtedy na płynności. Nie mam kompletnie pojęcia jak dobrać sobie monitor. Mamy rok 2019 wiec 1440p to w sumie standard, ale zawsze grałem w FHD. Może doradzicie coś do 1000-1500 zł? Mogę wziąć naprawdę coś taniego. Matryca IPS to totalnie opcjonalna kwestia. Nie wiem jak się zabrać za ten temat więc pytam tutaj. Zobaczę jak się rozwinie temat Radeona VII to wtedy prawdopodobnie zmienię. Flicker Free to taki "podstawowy" GSYNC/Freesync?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...