Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Lukasz6212

Karta graficzna temperatura

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przedwczoraj zrobiłem upgrade procka, płyty głównej i ramu. Komputer normalnie się uruchomił i wszystko było w porządku. W róznych grach był bardzo dobre wyniki. Dzisiaj grając w grę , a konkretnie fortnite, fpsy sięgały 15-20 (zawsze około 220). Postanowiłem sprawdzić temperatury. Sprawdziłem procesor (32 stopnie C) , potem sprawdziłem kartę graficzną i okazało się że temp wynosiła 96 stopni, a wentylatory się nie kręciły. Wyłączyłem grę i w programie MSI Afterburner ustawiłem wentylatory na 100% żeby zbić temperatury. Co zrobić żeby wentylator uaktywniał się automatycznie? Wystarczy tylko włączyć auto w msi afterburner? Karta to GTX 1060 3GB. Co mogłobyć powodem nie właczenia się wentylatorów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przywróć ustawienia fabryczne biosu i sprawdź. Ewentualnie wyjmij kartę i włóż ponownie dokładnie dociskając.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz gdy ustawiłem auto w msi afterburner wentylatory włączały się przy większych temperatury.Bede monitorowal cały czas temperatury. Gdy będzie działo sie coś złego będę pisal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...