Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bananowy123

[Zestaw] Gry/10000/M-OC/Brak/Inne

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, poszukuje zestawu komputerowego do gier. Od zawsze, a bardziej odkad pamietam, cale zycie uzytkowalem na laptopach. I tez nigdy nie skladalem sam, bo dla mnie to jest czarna magia wiec prostsze rozwiazanie - laptop. Chce zlozyc stacjonarke glownie do gier i gry sa priorytetem. Chcialbym pograc w nowsze tytuly na tych "60 fps" przy BDB grafice. Cena jaka chce przeznaczy to:

1) 8000zl na skrzynie

2) 1500zl na monitor, ale najlepiej 2 monitory, 1 podstawowy wiekszy do 1200, drugi mniejszy do 300

3) 300zl sluchawki i mikrofon, headset badz osobno wszystko

4) 300zl klawiatura mechaniczna

5) 150zl listwa antyprzepieciowa + modem wifi, gdyz u mnie w domu mam tylko mozliwosc podpiecia wifi, brak kabla, na ten moment wystarczy taki do 300mb/s

6) System

Z Peryferii mam tylko Mysz - Logitech G502 Hero i jak narazie sprawuje sie BDB.

Z podkrecaniem nie wiem jak to jest, nigdy nie robilem, aczkolwiek chetnie to przetestuje, jesli bedzie taka potrzeba/mozliwosc.

Chcialbym aby komputer starczyl na pare lat, poniewaz nie planuje go rozbudowywac w najblizszym czasie.

Wszystkie czesci chce zamowic nowe, tylko drugi monitor- mniejszy, moze byc uzywany.

 

Jezeli o czyms zapomnialem to prosilbym o uwzglednienie/przypomnienie mi. Tak jak pisalem, zawsze laptop, a z tym jest mniej problemu :D

 

Zestaw jaki zlozylem sam po przeczytaniu kilku poradnikow, filmow na yt, prezentuje sie nastepujaco:

https://www.x-kom.pl/lista/2tki9rpah

+ mam takie dysk w laptopie, ktory chetnie przeloze:

https://www.x-kom.pl/p/293490-dysk-hdd-seagate-1tb-5400obr-128mb.html

 

Jezeli, zle dalem tytlow/badz cos jest nie tak z postem, prosilbym aby nie usuwac tylko dac bump, a z miejsca poprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie ma się do czego doczepić. :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszło 300 zł taniej masz również bdb chłodzeniem Gaming OC od Gigabyte.

ROutera nie masz już może z standardem ac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszło 300 zł taniej masz również bdb chłodzeniem Gaming OC od Gigabyte.

ROutera nie masz już może z standardem ac?

Nie wiem, jestem laikiem w tym sprawach. A przezorny zawsze ubezpieczony - jakos tak xD :D, musze zamowic wszystko naraz bo to bedzie szlo pierw w polsce do brata, a potem do mnie kurierem za granice. I nie chce czekac kilku tygodni za routerem bo jak juz wysylac to wszystko na raz.

 

Ogólnie nie ma się do czego doczepić. :thumbup:

 

Cieszy mnie to, ze jednak cos zalapalem.

 

To teraz jeszcze z innej beczki pytanie. Cos przydatne jest aby sobie umilic prace? Jakies "gadzety"? Stacjonarki nie mialem z dobre 15 lat, bo zawsze na laptopie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...