Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mosbi

Pytanie odnośnie pingu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Aktualnie posiadam internet mobilny od T-mobile po przesiadce z orange na kablu który był totalną porażką. Mam pytanko odnośnie pingu w grze. Mój ping przybiera zawsze dwa przedziały wartości (30-40 pingu i 50-60). Czasami po resecie routera ping zmienia się na ten lepszy. Wie ktoś czym to może iść? Da się coś zrobić żeby ping był cały czas najniższy? A no i to nie jest kwestia serwera gry bo tam serwer jest cały czas ten sam. Może to przez zmienne ip albo wyłączony ip routing?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz router ? Ten lepszy ping masz zapewne na paśmie 2600. Mam od nich neta i mam tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pobierz tę aplikację wrzuć na telefon z Androidem. Jeśli nie posiadasz telefonu z Androidem to pobierz emulator Androida na PC NOX. Logujesz się w aplikacji tak samo jak na router. Następnie wybierz 2600 MHz i wykonaj. Oczywiście strzelam bo nie wiem z jakim BTSem się łączysz ale u siebie to przetestowałem i jest jak napisałem. Jaką masz taryfę ? Do 20 czy 60 Mb/s ? Po wymuszeniu tego pasma router to zapamięta ale nie będzie agregacji. Dopóki nie wymusiłem tylko jednego pasma to niestety raz miałem niższy ping raz wyższy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym że jest jeden problem. Zasięg jest bardzo słaby i ping skacze czasami. Antena na danego btsa pomoże?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż okno z tego programu po wymuszeniu 2600 i speed testa. Zarówno wewnątrz jak i z routerem za oknem. Wiesz w ogóle z którym BTSem się łączysz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...