Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Barn

Paypal płatność

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Nie posiadam jeszcze konta PayPal. Mam pytanie odnośnie screen poniżej. Paypal jest tak jakby wirtualnym kontem, na którym mamy środki. Po co należy podawać numery kart? Czy też po pełnym zalogowaniu do konta PayPal panel płatności wygląda inaczej? Może ktoś coś poradzić?

 

 

 

 

042f4d6385bb0e10med.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Nie posiadam jeszcze konta PayPal. Mam pytanie odnośnie screen poniżej. Paypal jest tak jakby wirtualnym kontem, na którym mamy środki. Po co należy podawać numery kart?

Paypal jest przede wszystkim pośrednikiem płatności, jak PayU, Dotpay itd. Pokazujesz stronę na której opłaca się jakiś zakup. Płatność kartą to najpopularniejsza metoda płatności na zachodzie, skąd Paypal pochodzi i najbardziej uniwersalna na świecie. Dlatego dla niezalogowanych PayPal umożliwia płatność tylko kartą. Po zalogowaniu możesz wybrać czy płacisz z karty (ew. z której, jeżeli masz zapisanych kilka) czy ze środków na koncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nareszcie

Jesli zalozysz konto na PayPalu, to mozesz zrobic na nie przelew i dokonac platnosci. Chociaz nie we wszystkich sklepach, gdyz niektore tak czy tak wymagaja podpietej karty.

Przelew na PP idzie okolo trzech dni, a do tego moze byc tylko w walucie kraju, w ktorym mieszkasz. Wiec pozniej przycinaja jeszcze na przewalutowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli zalozysz konto na PayPalu, to mozesz zrobic na nie przelew i dokonac platnosci. Chociaz nie we wszystkich sklepach, gdyz niektore tak czy tak wymagaja podpietej karty.

Przelew na PP idzie okolo trzech dni, a do tego moze byc tylko w walucie kraju, w ktorym mieszkasz. Wiec pozniej przycinaja jeszcze na przewalutowaniu.

 

 

Czyli nie ma żadnej gwarancji, że po doładowaniu środków na wirtualnym koncie PayPal będę mógł bezproblemowo płacić w sklepach zagranicą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

numer karty podajesz po to aby bezpośrednio przy płatności paypal pobrał kwote z karty i przekazał sprzedawcy, lub np możesz doładować sobie konto paypal I trzymac środki doładowane z karty na koncie paypal. pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nareszcie

Na 99% po doladowaniu bedziesz mogl zaplacic bez przeszkod. Trafilem przypadek, gdy pomimo wystarczajacych srodkow na koncie, sklep poprzez PP wymuszal platnosc z karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem konto. Nie mam jeszcze środków na nim, nie wiem czy to coś zmieni, ale pojawia się coś takiego.

 

5fc6101c9f1b69fdgen.png

 

Wymusza podanie karty :( Czy jest szansa, że to się zmieni po doładowaniu środków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...