Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ikubabuba

Fifa 19 na PC w styczniu. Czy to się opłaca ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niedługo zamierzam kupić Fifa 19 na PC i nie wiem czy opłaca się to patrząc na ceny z np. allegro (150 zł).

Proszę o jakieś rady co do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. Nowa fifa we wrzesniu wiec 8 miesiecy grania co najmniej. Byly w grudniu na promo za 139 w media expert, rtv itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykup sobie origin access czy jak to tam się zwie, za 15 zł miesiąc,a później zdecyduj czy warto. PES lepszy na manualu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku nie kupiłem,ograłem demo,poczytałem opinie,oglądam na yt...w sumie przestałem grać w ten szajs i muszę powiedzieć że czuję się dużo lepiej,jestem spokojniejszy a to co obiecywali jak zwykle to jak gołąb na parapet...ta gra się stacza z roku na rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo ta gra z roku na rok to nic innego jak odgrzewany kotlet z aktualizacją składów :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bzdura. jak ktos nie gral ani nie gra niech nie zabiera glosu. moze dla was inna fizyka pilki, troche zmienione animacje inne sposoby wykonywania strzalow czy stalych fragmentow gry to zadna zmiana ale jak co roku uruchamiajac nowa fife czuje sie inaczej. Trzeba brac pada w reke i samemu sie przekonac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bzdura. jak ktos nie gral ani nie gra niech nie zabiera glosu. moze dla was inna fizyka pilki, troche zmienione animacje inne sposoby wykonywania strzalow czy stalych fragmentow gry to zadna zmiana ale jak co roku uruchamiajac nowa fife czuje sie inaczej. Trzeba brac pada w reke i samemu sie przekonac

weź sie sam przeczytaj Eltik z kilka razy i się obudź - inna fizyka piłki, "trochę" zmienione animki i jeszcze jakiś kilka pierdół i to za ponad 200 cebulionów z nowym numerkiem i nowym "miszczem" na okładce? sry, ale to mogli by w "paczach" czy dlc od dawna puszczać :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weź sie sam przeczytaj Eltik z kilka razy i się obudź - inna fizyka piłki, "trochę" zmienione animki i jeszcze jakiś kilka pierdół i to za ponad 200 cebulionów z nowym numerkiem i nowym "miszczem" na okładce? sry, ale to mogli by w "paczach" czy dlc od dawna puszczać :lol2:

Nie mogę się do końca zgodzić. Dodali Division Rivals, kontynuacje Alexa Huntera. W fifie 17 dodali SBC i Fut Champions. W 19 dodali nowe karty... To jest akurat lekki minus bo milion kart 95+. Ikony od fify 18 są na wszystkie platformy nie tak jak wcześniej, że legendy tylko na xbox.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samo odczucie podczas gry jest inne. zagrajcie w fife 17, potem 18. roznica jest kolosalna. miedzy 18 a 19 tez jest roznica np w zachowaniu bramkartzy itp ale sa gry bardzo do siebie podobne. wiesz no trzeba patrzec po sieciowkach typu rtv, media expert czasem rzucaja na 139 zl

 

zmieniony jest np system transferow w trybie kariery ale oczywiscie tcy jak kochan4 tego nie chca widziec

 

Na allegro po 150 zl mozna obecnie kupic. Jest perelka za 110 w foli. Bier

https://allegro.pl/oferta/fifa-19-pc-nowa-zafoliowana-7785023326

 

Tu jeszce troszke drozsza ale tez w miare tanio

https://allegro.pl/oferta/gra-pc-fifa-19-pl-folia-nowa-7785518053

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz bedzie w rtv euro agd fifa 19 za 119 zl. jak wolisz kod to sobie wpiszesz kod a gre pobierzesz w czym problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie w niczym...Bo jak podesłałeś pudełkowe to wolałem kod bo by długo szło (pudełkowa) a tak kod to chwila, a i kupiłem w rtv euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie w niczym...Bo jak podesłałeś pudełkowe to wolałem kod bo by długo szło (pudełkowa) a tak kod to chwila, a i kupiłem w rtv euro.

za 119? od dzisiaj chyba promo do ktoregos lutego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś kupić origin access na rok a 80 zł ,gdzie masz fifę + multum innych gier, a we wrześniu kupić fife 18++++ zwaną fifą 20 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale origin access można kupić tylko przez paypala albo karte kredytową

 

za 119? od dzisiaj chyba promo do ktoregos lutego

Na promo kupiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to mozna pograc o :D

 

nick origin Kriiisu_93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to mozna pograc o :D

 

nick origin Kriiisu_93

Wiesz... Narazie spokojnie ja dopiero będę musiał starter squad se jakiś złożyć i trochę pograć xd, ale będzie można pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mozna sezony online. ja raczej nie gram w UT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...