Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

DamianosPL

PS4 tylko do exów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym kupić sobie ps4 ale nvm jaka wybrac do ogrania tylko exów bo mam dobrego kompa. Ps4 slim czy pro polecacie? Mam ps2 slim , ps3 super slim i teraz 4 .I tak najlepiej w ratach albo jakąs używke na olx albo allegro warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem czy jest sens pojścia w wersje Pro kiedy pod koniec tego lub w przyszłym będzie ps5. Slima możesz nowego spokojnie wyrwac poniżej tysiaka . Nie siedzę teraz w cenach wiec nie bedę się wymąndrzał w tej kwestii. Te 500 GB w wersji slim Ci spokojnie starczy i troche kasy Ci w kieszeni zostanie. Różnica miedzy wersją slim a pro nie jest w końcu aż tak duża jak różnica w cenie miedzy obiema wersjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem czy jest sens pojścia w wersje Pro kiedy pod koniec tego lub w przyszłym będzie ps5.

 

Właśnie wtedy jest najwięcej sensu, bo na nowej generacji zwykle przez pierwsze dwa lata nie ma w co grać.

Inna sprawa że exy na PS4 są przereklamowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wtedy jest najwięcej sensu, bo na nowej generacji zwykle przez pierwsze dwa lata nie ma w co grać.

Inna sprawa że exy na PS4 są przereklamowane.

Nie ma w co grać przez pierwsze dwa lata? A jak to niby wyglądało w przypadku PS4? :hmm: Gier na wyłączność może nie było zatrzęsienie, ale o braku tytułów do zabawy nie można było mówić, konsola to nie tylko exy, LOL.

 

Do autora. To też zależy od tego, do czego ta konsola będzie podłączona (jaki wyświetlacz). Jak masz dobrego kompa, to w multiplatformy sobie zagrasz na PC. Sam bym wybrał w takiej sytuacji zwykłego Slima, bo nie widzę zbytnio sensu w dopłacaniu do Pro. Na jednym i na drugim zagrasz w exy. Jaki model, raty, nówka czy używka, to wszystko kwestia budżetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telewizor mam lg 42 cale fullhd na gwarancji 2 lata to raczej nie bede zmieniał telewizora na nowy. PS4 slimy w tym czasie ciezko znalezc ponizej 1000zł wszytskie sklepy maja od 1200-1500 bez gier to troche nie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co były slimy po 900 nówki w sklepie, ale skoro mówisz że nie ma to nei będę szukał.

Zależy na ile chcesz to używać - do śmierci, twojej lub jej, czy pograć w exy i adios na razie.

Używki można pewnie za 700 wyrwać, za 800-900 konsole przerobione lub do przerobienia więc wtedy koszt gier odpada :E.

A jak wychodzi ps5 to sprzedajesz za 500 i heya banana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej konsole na zawsze mam ps2 slim i ps3 super slim i nigdy nie sprzedam bo nie warto a nawet nie przeszedlem wszytskich exów z ps3 jedynie little big planet 1 i 2 i infamous 2.

Ale jak w PS5 bedzie działac wsteczna kompatybilnosc to lepiej poczekac i kupic PS5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsteczna kompatybilność jest raczej pewna (bo czemu nie skoro cała architektura podzespołów jest podobna), tylko jeszcze nigdy nie potwierdzona przez samo Sony.

Z kolei nie spodziewałbym się jej nie prędzej jak na gwiazdkę tego roku, czy chce ci się czekać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol nie bedzie zadnej wstecznej kompatybilnosci ani konsoli w 2019. skad ty te info bierzesz. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telewizor mam lg 42 cale fullhd na gwarancji 2 lata to raczej nie bede zmieniał telewizora na nowy. PS4 slimy w tym czasie ciezko znalezc ponizej 1000zł wszytskie sklepy maja od 1200-1500 bez gier to troche nie warto.

Chore ceny. Kiedyś za tyle (1300?, nie pamiętam już) to można było chyba kupić Prosiaka na luzie :lol2: Doją jak mogą.

 

Ale jak w PS5 bedzie działac wsteczna kompatybilnosc to lepiej poczekac i kupic PS5?

Szklanej kuli nikt nie ma.

 

Wsteczna kompatybilność jest raczej pewna (bo czemu nie skoro cała architektura podzespołów jest podobna), tylko jeszcze nigdy nie potwierdzona przez samo Sony.

Z kolei nie spodziewałbym się jej nie prędzej jak na gwiazdkę tego roku, czy chce ci się czekać?

Bo temu, że kasa misiu, kasa.

 

Dla nich lepiej będzie sprzedać coś dwa razy, niż dać Ci zagrać w coś, na co już wydałeś pieniądze i masz to na półce. Choć może po tym co robi ostatnio MS w kwestii kompatybilności wstecznej, to przy okazji nowej konsoli zrewidują trochę swoje zamiary. Choć akurat w przypadku MS jest to raczej podyktowane tym, że w tej generacji to oni są za plecami Sony i jakoś gonić ich muszą (tak z tyłka tego Backward Compatible nie wyciągnęli).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsteczna kompatybilność nawet jak się pojawi to na pewno nie będzie na premierę tego, tylko dopiero jak MS zacznie im zagrażać i zdadzą sobie z tego sprawę. Za dużo potencjalnych remasterów jest do wydania, żeby sobie ograniczyć wpływy. A robienie remastera z PS4 na 5 będzie jeszcze szybsze i łatwiejsze (= tańsze) niż z 3 na 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem x'a , miałem mocnego PC'ta . Kupiłem PS4 pro i już zostało a reszte sprzedałem. Ja sobie gram w zremasterowane Uncharted 1-3 , The Last of Us i Spideramana. Polecam ps4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj pewnie by Cie zaskoczyl ale niczym :E

tez mialem dobrego PCta ale ilosc hajsu jaki trzeba wladowac w ewentualny upgrade sprzetu przy galopujacych cenach samych grafik to porazka, czasami kompa wykorzystywalem do czegos innego niz granie, jakas wirtualizacja ale nadal uwazam ze nie warto trzymac pcta do grania po zakupie konsoli

 

najbardziej mi szkoda myszki i klawy w strzelankach ale staram sie nauczyc grac na padzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsteczna kompatybilność nawet jak się pojawi to na pewno nie będzie na premierę tego, tylko dopiero jak MS zacznie im zagrażać i zdadzą sobie z tego sprawę. Za dużo potencjalnych remasterów jest do wydania, żeby sobie ograniczyć wpływy. A robienie remastera z PS4 na 5 będzie jeszcze szybsze i łatwiejsze (= tańsze) niż z 3 na 4.

Przy przejściu z PS3 na PS4 płatne remastery miały jakieś sensowne wytłumaczenie. The Last of Us działało podobno w 10fps bez zmieniania niczego. Różnica w architekturze była ogromna i wymagała trochę pracy aby gra zadziałała na nowym sprzęcie. Przecież jeśli zechcą (jestem tego pewny) wydać God of War ponownie za full cenę z trochę wyższą rozdzielczością i np 60fps to jak wytłumaczą graczom konieczność zakupu gry ponownie? Wysiłek przy takiej konwersji nie oszukujmy się jest żaden, ot łatka zmieniająca parę wewnętrznych ustawień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzi mało interesują różnice sprzętowe, bardziej liczy się dla nich efekt końcowy. Większość remasterów to w zasadzie umożliwienie zagrania w grę na generacji X podczas gdy ona wyszła na generacji X-1. TLoU graficznie prawie niczym się nie różni, jedynie jest to 60 FPS. Wystarczy, że remaster osiągnie 4K60 i będzie już wystarczający powód, a taki GoW na PS5 powinien to ogarnąć.

 

tutaj pewnie by Cie zaskoczyl ale niczym :E

tez mialem dobrego PCta ale ilosc hajsu jaki trzeba wladowac w ewentualny upgrade sprzetu przy galopujacych cenach samych grafik to porazka, czasami kompa wykorzystywalem do czegos innego niz granie, jakas wirtualizacja ale nadal uwazam ze nie warto trzymac pcta do grania po zakupie konsoli

Ja też odstawiam PC. Jak sobie pomyślę, że solidny upgrade kosztowałby mnie z 4-5 tysi (proc, mobo, gpu trzeba by wymienić, RAM też nie jest za szybki) to wymiękam. Ten CPU i RAM co mam wystarczy mi na najbliższe 5-6 lat, GPU niech się starzeje z godnością, póki co zapewni mi i tak z 2-3 lata spokojnego grania a cała reszta na PS4 Pro, w przyszłości PS5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja też odstawiam PC. Jak sobie pomyślę, że solidny upgrade kosztowałby mnie z 4-5 tysi (proc, mobo, gpu trzeba by wymienić, RAM też nie jest za szybki) to wymiękam. Ten CPU i RAM co mam wystarczy mi na najbliższe 5-6 lat, GPU niech się starzeje z godnością, póki co zapewni mi i tak z 2-3 lata spokojnego grania a cała reszta na PS4 Pro, w przyszłości PS5.

 

Mam to samo :P W sumie podobny config. Wymiana podzespołów pojedyńczo nie ma sensu, a cała platforma to kwota z kosmosu. Zacząłem już zbierać fundusze na PS5 a kompa zostawiam tak jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bedzie stale 60 klatek nawet w full hd ,to wchodze w to :thumbup:

 

A ja tez rok temu poddalem sie ,kompa juz nie modernizuje szkoda mi kasy, dobrych gier nie ma ,stary sprawdzony i5 4570 +integra wystarczy do pracy +youtube,a gry to juz pro i tv4k ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podrożały sporo te konsole, 1250 poszła używka Slima 1TB kilka msc gwarancji + 2 pady + Uncharted, GoW i Horizon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...