Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

cycu2007

Jaki szybki i stabilny pendrive 16gb?

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

Szukam dobrego i szybkiego pendrive`a 16gb. Mam jednego sony o prędkości do 110mb/s, ale mam także masę dokumentów i ciężko jest cokolwiek na szybko wyszukać. Marka też musi być dobra, bo to ważne dla mnie dokumenty.

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ma szybkich 16 GB, niezły jest podobno Patriot Rage 32 GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goodram robi szybkie peny, ale tylko w odczycie, jeśli szukanie dokumentów odbywa się przez odczyty, to powinien śmigać. Ja mam Goodram Twister 16 GB, odczyt ok. 130 MB/s, zapis 17 MB/s.

 

Jak masz ważne dokumenty, to zapomnij o szukaniu "dobrej marki", bo nawet pendrive'y najlepszych marek potrafią paść niespodziewanie. Lepiej zorganizuj sobie procedurę regularnych kopii zapasowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojemności 16 GB nie opłaca się w tych czasach brać. Zwłaszcza, że nowsze modele pendraków zaczynają się od 32 GB. Ja chyba skuszę się na Samsunga Bar Plus - max. prędkość odczytu 200 MB/s, zapis ok 40 MB/s. W tym przypadku najlepszą opcją jest zakup wersji 64 GB, jedynie 15 zł droższy od pojemności 32 GB. SSD-ki mają dobre, to chyba peny też nie są jakąś padliną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam GoodRam twisted usb 3.0 tych z metalem. Mam ich chyba z 7-8 w domu od paru lat wszystko śmiga na nich elegancko, nigdy nie straciłem danych jak z innych firm.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, że mogą padać dlatego regularnie kopiuje na zapas. Ten samsunga jest całkiem całkiem, 200mb/s poczas gdy godram tylko 20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
' date='21 Styczeń 2019 - 15:06' timestamp='1548079587' post='15375747']

Mach Extreme na kościach SLC?

 

Szybkość odczytu [MB/s]

160

 

Samsung przebija, przynajmniej na papierze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten samsunga jest całkiem całkiem, 200mb/s poczas gdy godram tylko 20

Nie daj się wprowadzić w maliny, porównujesz 200MB/s prędkość odczytu do 20MB/s prędkości zapisu! Ten samsung nie wyciągnie 200MB/s w zapisie, choć powinien być nieco szybszy od Goodrama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkość odczytu [MB/s]

160

 

Samsung przebija, przynajmniej na papierze

I zapisu :Up_to_s:

 

Mam pod ręką 32GB wersję, mogę coś przetestować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam GoodRam twisted usb 3.0 tych z metalem. Mam ich chyba z 7-8 w domu od paru lat wszystko śmiga na nich elegancko, nigdy nie straciłem danych jak z innych firm.. :)

Mam jednego na grzejniku bo uprałem, sprawdzimy czy faktycznie jest taki dobry :lol2:

 

Nie brałbym Adaty. Padły mi 3 różne modele, a tylko jeden goodram w tym czasie.

Adaty nie były nawet jakoś specjalnie eksploatowane tylko od święta... :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Adaty też mam złe doświadczenia, 2 sztuki mi padły a nie były mocno eksploatowane. Od siebie polecam HyperX 32GB Fury - doskonała jakość jak za tą cene. HyperX 32GB Fury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też polecam Patriot Rage, mam już kilka lat, i naprawse dobre transfery warto dopłacić, bo większość tańszych modeli to pseudo USB 3, gdzie transfery to śmiech na sali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...