Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

brodziu

Pad z XBOX do PC

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

mam dwa pady bezprzewoidowe od XBOX 360 w wersji na peceta z nadajnkiem na usb. Chcialbym dokupic jeszcze dwie sztuki padów bsmy mogli grac w czwórke na jednym tv.

 

Czy nowe pady do ONE będą kompatybilne? Gdzie dostanę jeszcze nowe oryginalne pady od 360tki?

 

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pady od XOne komunikują się przez Bluetootha. Jeśli masz nadajnik BT to będą działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po wyjściu Xbox One S sprawdzałem coś takiego i wtedy niestety stary odbiornik nie był kompatybilny z nowym padem. Ale bezprzewodowe pady dodawane wtedy to wersji S konsoli miały też wbudowany nadajnik bluetooth, więc do laptopa podłączyłem je w ten sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem albo uzywki gdzies starego pada 360 albo nowe i przez BT.

 

Ostatnie pytanie. Cyz jak kupie dwa nowe pady od ONE i polacze bo BT to nei beda sie w zadnej mierze gryzly z dwoma starymi? Sa potem jakies problemy z rozpoznawaniem ich w grach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będą się gryzły, sam ich używałem równocześnie. Czasem są jedynie problemy ze sparowaniem pada od Xbox One, ale prędzej czy później zaskakuje i potem jest już ok. Nigdy nie używałem 2 padów od Xbox One naraz (bo mam tylko 1), ale z tym też nie powinno być problemów (specyfikacja BT dopuszcza do 7 urządzeń na jednym nadajniku, w praktyce 3-4 powinny działać ok).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym że jak podepniesz je po BT to nie ma wibracji i dźwięku na słuchawkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieważne...szkoda że nie można posta skasować jak się człowiek pomyli...ale że jestem to napiszę...pady nie powinny się gryźć...pady od one s działają po BT na win 10 i tylko 2 można przez nie podpiąć,jeśli więcej to przez adapter MS ale nie działa z x360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...