Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Paw79

Pasek zmiany ustawień prywatności w każdym oknie PCLab

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule.

W każdej karcie forum PCLab na dole ekranu pojawia się denerwujący pasek "Zmień swoje ustawienia prywatności klikając tutaj".

Zamykanie ww. paska nic nie daje- i tak pojawia się w kolejnej nowo-otwartej karcie.

 

Da się to trwale usunąć?

Moja przeglądarka to Firefox.

 

Edit: Zablokowałem pojawianie się tego dziadostwa z poziomu Ublock'a, ale chyba nie o takie rozwiązywanie problemu chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbiję, bo mnie dzisiaj atakuje.

 

Wcześniej czyściłem ciastka googlowskie oraz przestawiłem uprawnienia w przeglądarce "Akceptowanie ciasteczek witryn zewnętrznych podmiotów" z "przeglądanych" na "nigdy" (przyplątała mi się niechciana reklama i nie szło się jej pozbyć).

Lab przywitał mnie dzisiaj ustawieniami prywatności, to powyłączałem wszystko za wyjątkiem ciastek.

 

NA razie nie chcę stosować drastycznych środków typu wspomniany wyżej Ublock.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy najczęściej właśnie powodują różnego rodzaju blokady - szczególnie ciasteczek. Być może wasza przeglądarka ma ustawione blokowanie śledzenia, to swoje wbudowane i w jakiś sposób się to gryzie. U mnie nieustannie coś takiego wyskakuje na Guru3D, bo używam Ghostery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przywróciłem poprzednie ustawienie w przeglądarce oraz wyraziłem wszystkie zgody. Pasek nadal się pojawia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
' date='08 Marzec 2019 - 13:55' timestamp='1552046151' post='15433319']

Przywróciłem poprzednie ustawienie w przeglądarce oraz wyraziłem wszystkie zgody. Pasek nadal się pojawia...

Zajrzyj w ciasteczka i zobacz czy pojawiają się "pubconsent" i "adpconsent". Może nie masz zapisanych zgód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla pclab.pl są, dla forum nie ma.

 

Edit:

Dla forum pojawia się "euconsent".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...