Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Snakee_PL

Zestaw komputerowy domowo/biurowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam do kupienia komputer budżetowy, do pracy domowo-biurowej. Z racji tego, że chcę sobie trochę poutrudniać życie doszedłem do wniosku, że spróbuję go złożyć sam ;). W związku z tym prosiłbym o rzucenie okiem czy nie popełniłem jakiegoś karygodnego błędu przy doborze komponentów i czy wszystko zrobiłem zgodnie ze sztuką :P

 

Poniżej przesyłam rozpiskę:

 

- Płyta główna: MSI MS-7366 ddr2 s775

- Procesor: Intel Core 2 Duo E7500 2x2.93Ghz SLGTE 3M

- Pamięć ram: PAMIEC RAM RENDITION 2GB DDR2 800 MHz

- Zasilacz: ATX Fujitsu DPS-210FB A 210-300W

- Dysk twardy: Jeszcze nie znalazłem ciekawej oferty, ale na pewno jakiś SSD.

 

Z informacji które udało mi się znaleźć w internecie, wszystko powinno działać jak bum cyk cyk, jednak byłbym wdzięczny za ewentualne rady co poprawić.

 

Z góry dzięki i pozdrawiam! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki, że na tak starym sprzęcie to nawet korzystanie z internetu może być niezbyt komfortowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze nie jest to demon prędkości, jednak dla osoby dla której jest ten sprzęt przewidziany parametry powinny być wystarczające. Wierzę, że dysk Ssd w takim zestawie pociągnie to wszystko nieco do przodu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to problem jest taki, że internety jedzą dużo ramów. Przy 2gb może być problem. Sam mam jakiegoś 10 letniego lapka z jakimś tam core 2 duo oraz ddr2 i musiałem dokupić kolejne 2gb ramu bo na 2gb nawet z dyskiem ssd zamulał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...