Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Frytejr0

max karta do 2500K

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Co mogę maxymalnie wsadzić by karta nie była ograniczona do 2500k oc 4,3-4,5 rozdziałka FHD i staram się mieć zawsze full detale ew bez AA. Obecnie mam 670 i jestem zadowolony. Gram raz, 2 razy w roku :P raczej w gry w których ten sprzet wyrabia idealnie . Ale wychodzi Metro exodus...i trzeba pomyslec czy da się to jeszcze upgradeowac sensownie, by nie pakowac tez bez sensu kasy skoro i tak nie wykorzystam. budżet hmm może do 1k ?

 

 

Chyba ze ktoś ma propo typu, lepiej wymienić całość na X w tej kasie...

 

aha.. wole NV bo potrzebuje physx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy obecnie stosunek cena/wydajność to Asus RX470 4GB mining z wyjściem DVI za 425zł w neonet. Na bogato używany gtx1070 8GB z gwarancją ale pewnie po koparkowy.

Do tej gierki przydałaby się również wymiana CPU na i7-2600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dasz do niego i7-2600 to nie. Oczywiście jak zamienisz go kiedyś na np. i7-8700 to zyskasz jeszcze więcej fpsów. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a do tego i5 to jaka max? 1060?

Nowe 1060 6GB są w tej chwili mało opłacalne. Lepiej wybierać nowy rx470 mining lub używany GTX1070 8GB w cenie nowego GTX1060 6GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2500k jest wolniejszy od i3 8100, więc GTX 1060 6GB to max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2500k jest wolniejszy od i3 8100, więc GTX 1060 6GB to max.

 

Po OC?

 

@xtn radeon odpada - nie chce już radka odkad miałem karte za 1500pln a nie wyrabiała przy physxie ;) uzywana raczej ciężko będzie bo nie chce kupować za gotówkę... tutaj przy 1060 mam tak ze oddaje stara w rozliczenie i mam za 1k . A tak to bym musial szukac klienta na 670 by uzywana 1070 wskoczyla , no i pytanie czy nie po koparce i jak z gwarancją ? Chyba ze zrobie chwilowy przeskok na 970 bo może i taka opcjebede miał lada dzień.

 

 

A jak już jesteśmy przy 1060, to MSI Gamming czy armor? co to ta szybkość efektywna pamięci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...