Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

gibalsky

PC na części, good stuff, gwarancje

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam do zaoferowania części z mojego osobistego komputera PC. Całość była kupiona w internetowym sklepie Morele.net, na przełomie marca i kwietnia 2017r. Na wszystkie te podzespoły wydana została gwarancja producenta, która obowiązuje nadal, ponieważ z moim sprzętem nic złego się nie działo, nie był naprawiany, nie psuł się, nic w komputerze nie podkręcałem, wszystkie plomby na swoich miejscach. Zestaw został kupiony i złożony w siedzibie sklepu Morele, więc został złożony prawidłowy. O całość dbałem, czyściłem raz na 2 miesiące wnętrze komputera i jego komponenty. Sprzedaję, ponieważ nie korzystam z komputera tak często jak bym chciał, gdyż praca nie pozwala. Sprzedaję na części, gdyż za całość dostałbym o kilka stówek mniej, więc się średnio opłaca. Do każdego zamówienia wysyłam drogą mailową fakturę VAT i informacje dotyczącą gwarancji. Całość w oryginalnych pudełkach.

 

Wszystkie części są wystawione w serwisie allegro, poniżej podam link, może ktoś się skusi.

 

Ponadto mam jeszcze na sprzedaż dysk SSD i HDD, niewystawione, aczkolwiek pisz jeśli jesteś zainteresowany, to wystawię w ciągu kilku minut i dobijemy targu :)

 

Proszę o kontakt poprzez allegro, choć i tu może być, jeśli masz jakieś pytania to pisz śmiało.

 

https://allegro.pl/uzytkownik/LechitaJG?order=m&bmatch=baseline-cl-n-ns-uni-1-4-0107

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...