Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MiecioHD

Czy MHZ ramu ma duże znaczenie?

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka mam problem, otóż mam 8gb ramu ddr3 1333mhz i mam lagi w niektórych grach, które nie aż tak pożerające np Fivem w GTA V

wątpię że jest to wina karty lub procka bo mam I5 3570 GTX 1050ti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I5 3570 GTX 1050ti szału nie robi. Obecny ram masz w jednej kości czy dual?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz lagi to problem jest z internetem. dropy to zupełnie coś innego niż lagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I5 3570 GTX 1050ti szału nie robi. Obecny ram masz w jednej kości czy dual?

DUAL

 

jeśli masz lagi to problem jest z internetem. dropy to zupełnie coś innego niż lagi.

no dobra poprawiłeś mnie ale w dalszym ciągu chodzi o to że nie chodzi płynnie, a z internetem mam wszystko ok

 

I5 3570 GTX 1050ti szału nie robi. Obecny ram masz w jednej kości czy dual?

właśnie ciekawi mnie to czemu mój kolega ma i5 4460 i mu chodzi płynnie a różnica między tymi prockami nie jest ogromna, więc dlatego sadze że to nie win CPU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do FiveM, to raczej wina samego moda lub serwera. Grałem na jakimś transportowym pod koniec 2018r i na kilku różnych konfiguracjach dropy były praktycznie takie same.

 

Z jakimi innymi grami masz problemy? Sprawdzałeś temperatury, użycie CPU i GPU podczas gry, próbowałeś różnych ustawień graficznych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do FiveM, to raczej wina samego moda lub serwera. Grałem na jakimś transportowym pod koniec 2018r i na kilku różnych konfiguracjach dropy były praktycznie takie same.

 

Z jakimi innymi grami masz problemy? Sprawdzałeś temperatury, użycie CPU i GPU podczas gry, próbowałeś różnych ustawień graficznych?

Temperatury są normalne a ustawienia dałem od razu na najniższe co się dało i dalej mam dropy. Dawałem też piorytet działania na wysoki i lekko pomogło ale dalej były dropy :( inne gry chodzą normalnie Farcry 5 działa na wysokich działa dobrze, BF V nawet chodzi na średnich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...