Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

KenpachiSC

Słuchawki do Samsung Galaxy S9

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zamierzam kupić słuchawki do Samsunga Galaxy S9 w cenie do 800 zł, i wpadły mi w oko słuchawki Audio-Technica ATH-MSR7GM. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z nimi? Są wygodne? Trwałe (zwłaszcza kabel)? Zamierzam ich używać z aplikacją Tidal Hi-Fi (Master), więc certyfikat hi-res, które posiadają przyda się. Może ktoś ma jakieś swoje propozycje w tej cenie? Jakość dźwięku to jedno, ale równie mocno zależy mi na wygodzie, żeby były wykonane z dobrej jakości materiałów, no i żeby kabel był trwały. Słuchawki będą używane oczywiście poza domem, również na siłowni, więc powinny być dosyć "dopasowane", tak żeby mi się wygodnie w nich ćwiczyło.

 

Natknąłem się jeszcze na trochę tańsze, ale równie mocno polecane słuchawki dokanałowe Aune E1 za 600 zł. Czy kupno ich to będzie lepszy pomysł jak Audio-Technica ATH-MSR7GM?

 

Druga sprawa, to rozumiem, że porównując słuchawki dokanałowe, i nauszne/wokółuszne w podobnej cenie, to te drugie powinny mieć zawsze lepszą jakość dźwięku z racji swoich rozmiarów, czy może to nie jest reguła?

 

Co do moich preferencji, to nie lubię kiedy jest za dużo bassu, lubię kiedy jest w sam raz, lub wręcz "na styk". Zależy mi również żeby były jasne, analityczne, z dobrą sceną. Nie lubie kiedy muzyka jest przekombinowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...