Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

gret

Prawidłowy montaż AiO

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Kurdę zgłupiałem trochę, zauważyłem ostatnio w jednej budzie AiO zamontowane według mnie nie poprawnie po czym taki sam montaż znalazłem na stronie Corsaira i teraz nie wiem jak to ma w końcu być.

Chodzi o ten filmik

Wentylatory nie dmuchają w chłodnice czy tak to ma wyglądać??

 

 

U mnie to wygląda tak i teraz zgłupiałem czy to ma tak wyglądać.

 

https://i.imgur.com/UsBIust.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypychane powietrze ma przechodzic przez chlodnice a nastepnie na zewnatrz obudowy

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypychane powietrze ma przechodzic przez chlodnice a nastepnie na zewnatrz obudowy

 

No dokładnie. To teraz zobacz na ten filmik i mi powiedz czy tak jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inaczej jesli chlodzenie montuje sie na froncie obudowy a inaczej jak na gorze dlatego twoja konsternacja to sie chyba nazywa air integt czyli wciaganie powietrza do wnetrza obudowy i wtedy masz 2 mozliwosci front panel wnntylator chlodnica lub front panel chlodnica wentylator zalezy jak chcesz wyexponowac RGB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co pokazali na tym filmiku to ukald Pull. I jest on jak najbardziej OK.

Jest roznica w przeplywie powietrza przez radiator, ale nie na tyle istotna zeby jakos masakrycznie pogorszyla osiagi.

Szczegolnie ze chlodnica w takim ukladzie najczesciej jest montowana na froncie i powietrze jest chlodzone tym z zewnatrz obudowy, a nie tym z wenwnatrz jak to ma miejsce w ukladzie chlodnica u gory.

Swoja droga kiedys JayZTwocents zrobil fajny filmik o roznicach pomiedzy ukladami Push - Pull i Front- Top

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...