Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

thesnake

jak przenieść dane z telefonu z zepsutym wyświetlaczem na komputer?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Spadł mi dzisiaj na podłogę mój samsung S5. telefon się uruchamia, nie działa wyświetlacz. Po podłączeniu do komputera windows wykrywa urządzenie, natomiast nie widać zawartości telefonu. Mam na nim sporo zdjęć, kontaktów itp. Chciałbym to zgrać. czy jest jakieś oprogramowanie które mi to umożliwi? próbowałem poprzez Samsung Kies, ale nie dało się, bo by to zrobić należy odblokować telefon... na wyświetlaczu, który nie działa...

 

z góry Dzięki za wszelką pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma innej możliwości niż podpięcie innego ekranu i odblokowanie telefonu. W inny sposób nie dostaniesz się do danych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma innej możliwości niż podpięcie innego ekranu i odblokowanie telefonu. W inny sposób nie dostaniesz się do danych :)

 

w jaki sposób mogę podpiąć inny ekran?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz kilka opcji w zależności od budżetu i wyłączonego debugowania:

1. podłączenie wyświetlacza - jeśli planujesz naprawić telefon to jest to dobra opcja.

2. ISP czyli wlutowanie się do płyty głównej i odczyt danych - nie w warunkach domowych,

3. chip-off - wylutowanie pamięci i odczyt bezpośrednio z niej - nie w warunkach domowych.

4. Jeśli debugowanie by było włączone to można próbować przez ADB.

5. sprawdź czy nie miałeś synchronizacji na Gmailu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo po prostu kupic drugiego rozbitego w ktorym ekran jeszcze zyje, przelozyc plyte i zgrac to co trzeba. Potem mozna opchac dalej w swiat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up, w S5 chcąc się do niej dostać trzeba wykleić wyświetlacz, uwierz że na 100% nie uda mu się go wykleić bez uszkodzenia go :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawić i odzyskać dane , bo same się nie teleportują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co kojarzę to s5 ma wyjsćie tv w porcie usb orat otg, miałem kiedyś stację do niego gdzie było wyjscie na jack , 2usb i hdmi ( używałem z s4 )i w tedy można było robić wszystko bez dotykania telefonu. Model stacji to edd-s20e

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...