Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

racesupport

Na co wymienić ASUS ROG STRIX GTX 1080 TI OC 11GB GDDR5X?

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie... Śmieszna sprawa, nie świeciły mi ledy na mojej grafie więc odesłałem na reklamację, przyznano zwrot pełnej kwoty 3600zl. Karta była sprawna no ale... jak zwrot to zwrot. Pytanie, co za tą kasę warto kupić na dzień dzisiejszy żeby nie było to oczywiście gorsze hehe. Może być uzywka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zbytniego wyjścia, pozostaje 1080Ti MSI albo znowu Strix, ew używany albo zaryzykować RTXa 2080 w jakiejś lepszej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle da się jeszcze gdzieś dostać nówki 1080Ti w porządnej wersji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gaming X Trio, zależnie od ceny. Strix z 3 wentylatorami też nie jest zły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden Gaming X z gwar ale z jednym niedziałającym wentylem za 2700 albo za 3000 sprawny, obie na gwar prawie 2lata. Za mojego Strix'a zapłaciłem 2500zł za używkę pół roku temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowa 1080ti to głupota jeśli już to używka, z nowych rtx 2080 zdecydowanie, msi duke jest tansza od trio i zbiera dobre oceny,za 3200 do dostania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to najważniejsze żeby cena była dobra i gwarancja długa a nie jaki napis ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trio to chyba ostatni/najnowszy model 1080Ti jaki wyszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko jaka cena jest dobra, nie zależy mi na napisie jak to nazwales choć nie wiem o co Ci ko konkretnie chodzi ;)

 

Najbardziej usatysfakcjonowany byłbym z karty w okolicach 2200-2500, możecie rzucić okiem na allegro czy coś poza tymi MSI czy asusem się nadaje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to mozliwe ze oddali ci kase za sprawna karte :o przeciez to tylko ledy :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to mozliwe ze oddali ci kase za sprawna karte :o przeciez to tylko ledy :hmm:

 

bez ledów 50fps mniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to mozliwe ze oddali ci kase za sprawna karte :o przeciez to tylko ledy :hmm:

 

nie wiem... dla mnie to nonsens ale jestem jakby nie było zadowolony bo... zapłaciłem za nią 2500zł, używaną, więc jestem 1100zł do przodu ;)

 

a ciekawe czy mogę prosić o zwrot "starej uszkodzonej karty" ? :lol2:

 

bez ledów 50fps mniej...

 

tia ;) mnie to tam rybka, ale przy sprzedaży chciałem żeby była sprawna więc odesłałem na gwarancję, przed tym jeszcze pisałem do Asus ROG i do Asus Polska czy aby na pewno jest to usterka, nawet tutaj zakładałem temat i niektórzy pisali, że tak to ma wyglądać... świeciło jakby pół karty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iumo to jest ciekawa opcja, tylko trzeba się dopytać czy zarejestrowana i czy daje jakiś dowód zakupu

https://allegro.pl/oferta/gigabyte-geforce-gtx-1080-ti-aorus-11gb-gddr5x-7792669179

a jak nie jesteś fanem super ciszy i mega oc to to wystarczy spokojnie:

https://allegro.pl/oferta/karta-graficzna-kfa-geforce-gtx-1080-ti-11gb-gw-7794281117

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iumo to jest ciekawa opcja, tylko trzeba się dopytać czy zarejestrowana i czy daje jakiś dowód zakupu

https://allegro.pl/oferta/gigabyte-geforce-gtx-1080-ti-aorus-11gb-gddr5x-7792669179

a jak nie jesteś fanem super ciszy i mega oc to to wystarczy spokojnie:

https://allegro.pl/oferta/karta-graficzna-kfa-geforce-gtx-1080-ti-11gb-gw-7794281117

 

ja właściwie się zastanawiam, czy mi jest w ogóle jest potrzebny 1080ti, chociaż za 2100 to już fajna cena dla mnie, może wymieniłbym za resztę monitor...

 

ostatnimi czasy mało mam czasu na grę i głównie teraz gram w mało wymagające gry ale na full detalach: dirt rally, assetto corsa, cod 4 black ops, project cars 2, ring of elysium, myślę, że te gry pewnie i zwykła 1080 na ultra by uciągła, szczególnie, że mam póki co tylko FHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim razie kup se 2070, jest wydajniejsza od 1080,nowa i bedzie rownie cicha, daja do niej gre gratis wiec jak wybierzesz anthem to ja za 100-150 opedzlujesz i bedzie jeszcze taniej

https://www.x-kom.pl/p/456603-karta-graficzna-nvidia-msi-geforce-rtx-2070-armor-8gb-gddr6.html

 

jeszcze inne rozwiazanie to 2060, ma ona wydajnosc mniej wiecej 1070ti i kosztuje kolejne 500 mniej od 2070, do niej rowniez można wziasc anthem gratis https://www.x-kom.pl/p/473669-karta-graficzna-nvidia-msi-geforce-rtx-2060-gaming-z-6gb-gddr6.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rtx 2070 jest najmniej opłacalna, więc albo ta KFA albo RTX 2060 za te 1600-1700

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy najlepszy stosunek cena/jakość to używany 1080ti ten z allegro za 2150zl? Dobrze myślę? Moze i gram w mało wymagające gry ale gram na 120-144hz i nie wyobrażam sobie grać w dirta rally czy assetto przy jakimś niskim fps... A 2060 z 6gb to nie trochę słabawo na przyszłość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie... Śmieszna sprawa, nie świeciły mi ledy na mojej grafie więc odesłałem na reklamację, przyznano zwrot pełnej kwoty 3600zl. Karta była sprawna no ale... jak zwrot to zwrot. Pytanie, co za tą kasę warto kupić na dzień dzisiejszy żeby nie było to oczywiście gorsze hehe. Może być uzywka

Dokładasz tysiaka i kupujesz Palita RTX 2080Ti :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołożyć chce do monitora

To używana 1080Ti z gwar i reszta będzie na monitor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Jaki konkretnie masz model GPU i ile masz wtedy RPM? Tak z ciekawości bo nie masz nic w sygnie więc nie wiadomo o jaką konkretnie kartę chodzi...  
    • Nie tylko Microsoft nie błyszczy grami w tej generacji, bo Sony też odwala manianę brakiem swoich exclusivów. Patrząc przez exclusivy first party Sony na PS3 i PS4, to PS5 jest mierna w tym zakresie.   Sama idea konsoli - czyli ściągasz i wiesz że grasz na 100% płynnie min. 30 fps jest tutaj BARDZO DUŻĄ różnicą niż handheldy ww Dobrze że podlinkowałeś recenzję Legiona GO - bardzo dobrze tam widać że trzeba ręcznie ustawiać gry na 800p i niskie ustawienia graficzne, aby było płynnie. Wg mnie za 2-3 lata sprzęt będzie już nie do grania w gry AA/AAA. A konsola daję tę pewność że wkładasz -> grasz; nic więcej. Już dawno odechciało mi się PC, patrzenia na wymagania i upgrade, bo coś działa słabo, lub w ogóle nie działa. Dlatego pisałem że ja chciałbym konsolę przenośną od M$ lub Sony.   No chyba jednak nie..... ------------------------------------------------------------ Podcast luty 2024r. Prezes Xbox Sarah Bond i Phil Spencer; dyrektor biznesowy i dyrektor generalny Microsoft Gaming. Cytaty: - "jesteśmy także zaangażowani w plan następnej generacji. Naszym głównym celem jest dostarczenie największego skoku technologicznego, jaki kiedykolwiek widziałeś w generacji sprzętu" - "następny Xbox powstanie i będzie fizyczną konsolą, a nie przystawką do telewizora czy inną usługą w chmurze." - "Xbox nie zamierza zrezygnować z tworzenia konsol"
    • poniżej 10 % to masz z 60-80W - ile różnicy ci robi kilka procent sprawności przy takim poborze ?
    • Rozumiem parcu, że chcesz mieć pewność w 100% co do twojego wyboru i to normalne, myślę, że każdy tak ma. Te ledowe faktycznie mają mniejszą szansę na awarię przez to, że mają mniejszą liczbę ruchomych części. Ogólnie laserowe są przeznaczone głównie do firm, gdzie drukuje się mega dużo czarno białych papierów, natomiast w twoim przypadku myślę, że drukarka LED będzie dobrym rozwiązaniem, bo skoro sporadycznie drukujesz to pewnie zależy ci na jakości wydruku. Znalazłem model z wifi skoro Ci brakuje aktualnie, ale nie jest dostępny na ten moment, więc możesz sobie za jakiś czas zerknąć czy już jest dostępna ewentualnie zadzwonić do nas to wtedy doradcy postarają się ustalić czas oczekiwania na model:  - Brother MFC-L8390CDW + ADF  + DADF + WIFI + Duplex  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...