Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Grabasssz

Wybór nowego tel po LG G6 do 1500

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuje zmienic tel, moj obecny potlukl sie z frontu i z tylu a potrzebuje teraz takiego z dual sim (obecny nie posiada) co ciekawego moglbym wybrac do kwoty 1500? moga byc uzywane

glownie zalezy mi aby byl :

-dobry aparat lepszy badz taki jak w LG G6

-dual sim

-bateria conajmniej caly dzien

 

zastanawialem sie nad Huawei P20 ale sam nie wiem nigdy nie mialem tel tej firmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W promocji x-kom był lub jeszcze jest P20 za 1499zł kod chyba mocp20. Najlepszy smartfon obecnie w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za P20 chociaż nie wiem czy Mi mix 2s już nie wyrwiesz w tej cenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sferisie były wczoraj, może jeszcze są Xiaomi Mi Mix 2 po niecałe 1300zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi Mix 2s to po prostu równiez ciekawy wybor , nie mi mix 2 dla ścisłości. Aparat na pewno lepszy ma p20 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P20 ma słaba baterie, dual SIM i dane komórkowe cały dzień i robisz 3/4 sot, tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P20 ma słaba baterie, dual SIM i dane komórkowe cały dzień i robisz 3/4 sot, tragedia.

 

ciekawe bo mam P20 w dual sim i dziala mi prawie 2 dni przy SOT ok 5h-6h bo nie siedze non stop na telefonie. P20 ma cakiem dobra baterie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie na wifi, korzystając oszczędnie jak janusz, ciężko wyjść powyżej 5h mając cały czas włączone dane, synchornizacje i normalna jasność ekranu. Telefon jest dobry, ale baterie ma po prostu słabą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie na wifi, korzystając oszczędnie jak janusz, ciężko wyjść powyżej 5h mając cały czas włączone dane, synchornizacje i normalna jasność ekranu. Telefon jest dobry, ale baterie ma po prostu słabą.

Mi mix 2/s powyżej 4h SOT z danymi też trudno osiągnąć. Pojemność baterii zbliżona, jakość aparatu w zdjęciach nocnych na plus na P20. Ogólnie telefony z podobnej półki z lekkim wskazaniem na P20.

 

MiMix 2 lepszy niz P20? jak wyglada sprawa z aparatami ?

Huawei P20 test aparatu https://www.dxomark.com/huawei-p20-camera-review-high-end-rounder/

Xiaomi Mi mix 2s test aparatu: https://www.dxomark.com/xiaomi-mi-mix-2s-chinese-gem/

 

test Mi Mix 2 vs Mix 2s aparaty i ogólne dane:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MiMix 2 lepszy niz P20? jak wyglada sprawa z aparatami ?

 

O Mi mix 2 masz tu

http://forum.pclab.pl/topic/632171-Kom%C3%B3rkowa-Blabla/page__view__findpost__p__15380151

 

Pomyśl o u11. P20 robi tylko lepsze zdjęcia w trybie nocnym. Reszta zbliżona i często słabsza.

W sklepie orange masz bez umowy za 1400zl (70zl*20m-cy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U11 nie ma dual sim więc odpada

 

dobrze że mi powiedziałeś, widocznie wpycham drugiego sima w głośnik :E

 

ma dual sim.

 

Ale rzeczywiście, ten z orange ma jednego :hmm:

Single sim to chyba wersja/nazwa Ocean na chiny. Ale jak widać, jest też u operatorów. Normalnie w sklepach masz dostępnego Duala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja jakiegoś dziwnego P20 mam bo bateria to jest ostatnia rzecz na jaka mogę w nim narzekać :E

 

osobiście mnie podoba sie bardzo mi mix 2s , do tego to bardzo szybka maszyna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, nadchodzi moda na oczka zamiast notcha i coraz więcej słuchawek będzie cyklopem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Huaweii Mate 10 Pro? Cena w sumie tylko troszke wyzsza niz P20 a moze uda sie z drugiej reki takiego lyknac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko telefon, jak najbardziej do rozważenia.

Jeszcze zenfone 5z, skoro nowe są po 1700zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Huaweii Mate 10 Pro? Cena w sumie tylko troszke wyzsza niz P20 a moze uda sie z drugiej reki takiego lyknac

 

świetny telefon lepszy niż wszystkie powyższe , ekran , aparat , bateria wszystko lepiej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli dorwiesz za 1500zł mate 10 pro to szczerze mówiąc mało który telefon jest w stanie mu dorównać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wybor padl na 10 mate pro. w sumie myslalem jeszcze nad kolejna gen LG czyli G7 ale ciezko dual sim dorwac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...