Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rops

Steam link Android

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie było by zobaczyć porządny test steam link, jakie są opóźnienia, w co da się grać, a w co nie. Czy router, wersja Wi-Fi, smartphone, ustawienia itd. mają znaczenie.

 

Pozdrawiam redakcję. Nie dajcie się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki, nie sprecyzowałem. Chodzi mi o aplikację na smartfony, ale na pewno warto by porównać ze sprzętem Steam Link :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki test można by napisać w jednym zdaniu.

 

"Router musi być 5GHz (bo na 2,4 się nie da grać) , a smartfon dowolny (bo zużycie CPU jest znikome, bo telefon tylko 'odtwarza' przesyłany obraz) byle by obsługiwał 5GHz. A grać się da we wszystko..."

 

Jako rozszerzenie testu można dodać ,że po podpięciu pada przez bluetooth można grać na kiblu :E

Amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako rozszerzenie testu można dodać ,że po podpięciu pada przez bluetooth można grać na kiblu :E

:o

A ja myślałem, że bezprzewodowe słuchawki pozwalające mi uczestniczyć w voice chacie nawet z łazienki to już szczyt nowoczesności!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:o

A ja myślałem, że bezprzewodowe słuchawki pozwalające mi uczestniczyć w voice chacie nawet z łazienki to już szczyt nowoczesności!

 

Pfff... Ja to w ogóle nie rozumiem, jak można żyć bez deski klozetowej z ładowaniem indykcyjnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...