Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gs11

Xbox one controller ver. 1078- czy to normalne,że lewy analog jest luźniejszy?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam już 2 pada xbox one ver. 1708. Pierwszego wymieniłem, LB zgrzytało i lewy analog był luźniejszy. Nowy niestety ma ten sam efekt- lewy analog jest wyraźnie luźniejszy.

 

Czy to normalne zjawisko, każdy xbox one z tych nowszych rewizji, które obsługują bluetooth, począwszy od xbox one s tak mają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też skrzypiało...

Pograsz trochę, wyrobi się i przestanie.

 

Co do analogów to nie zauważyłem żeby był luźniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zmienić moc wibracji używając pada do PC lub do innej konsoli? Czy jeśli zmienię moc wibracji za pomocą xbox'a, zostanie ona zapisana i będzie działać tak samo po podłączeniu pada do pc lub ps4?

 

Mam wrażenie że wibracje w tym padzie, który otrzymałem są ustawione na wysokim poziomie, pad wydaje dźwięk przy wibracjach, który lekko brzęczy. Reklamować, rozkręcać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Triggery wibrują głośniej niż pad.

 

BTW. Grasz bez dźwięku ,że 'dźwięk' wibracji Ci przeszkadza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wibracje są za mocne dla mnie, przyzwyczaiłem się do dualshocka, a nowe kontrolery odkąd mają dodatkowe silniczki podobno tak działają. Zastanawia mnie tylko czy ten dźwięk w tym konkretnym egzemplarzu, który dostałem aby na pewno był jak należy, czy coś nie jest fabrycznie niedokręcone itp. Z tego co znalazłem, to podobno tylko xbox one elite ma opcję regulacji poziomu wibracji, a i to nie wiem jakby działo, gdybym używał pada nie tylko w połączeniu z xboxem- kwestia czy ustawienie poziomu wibracji zostało by zapisane tylko do konsoli xbox, na której można to zrobić, czy też działo by według zmodyfikowanych ustawień również na pc/ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...