Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

krzysiek1987b

Jaką płytę pod ryzena 5 2400g

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pomoże ktoś którą płytę kupić pod ryzena 5 2400g taką do około 400 zł.

Wybrałem takie modele, Ram jaki będę miał to HyperX Predator, DDR4, 2x4GB,3000MHz, CL15

 

Płyta główna MSI B450-A PRO

Płyta główna MSI B450M BAZOOKA

Płyta główna MSI B450 GAMING PLUS

Chyba, że ktoś ma jeszcze jakiś inny pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolałbym raczej płytę od MSI, mimo że Gigabyte ma 3 fazy zasilania dla SOC- właśnie jeśli myślisz o OC Vegi, to ważne aby byłta miała radiator na sekcji zasilania dla SOC (ten górny), czyli bazooka odpada. MSI ma chyba aktualnie bardziej dopieszczony BIOS jeśli chodzi o OC, szczególnie RAMu- a OC RAM daje najwięcej w przypadku APU. Poza tym przekraczanie 1,2v na SOC nie ma sensu 24/7.

Gaming pro i a-pro to te same płyty, ten sam VRM, różnią się w praktyce tylko wyglądem, ew. jakimiś pierdułkami- USB, itd.

Wybierz, tę MSI, która jest ładniejsza dla Ciebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolałbym raczej płytę od MSI, mimo że Gigabyte ma 3 fazy zasilania dla SOC- właśnie jeśli myślisz o OC Vegi, to ważne aby byłta miała radiator na sekcji zasilania dla SOC (ten górny), czyli bazooka odpada. MSI ma chyba aktualnie bardziej dopieszczony BIOS jeśli chodzi o OC, szczególnie RAMu- a OC RAM daje najwięcej w przypadku APU. Poza tym przekraczanie 1,2v na SOC nie ma sensu 24/7.

Gaming pro i a-pro to te same płyty, ten sam VRM, różnią się w praktyce tylko wyglądem, ew. jakimiś pierdułkami- USB, itd.

Wybierz, tę MSI, która jest ładniejsza dla Ciebie ;)

To zdecyduje się na b450a-pro.dzięki za informację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zdecyduje się na b450a-pro.dzięki za informację

mozesz sprawdzic czy masz mozliwosc OC grafiki w biosie?

i na jakiej wersji biosu?

msi podobno to zablokowalo, a support w 100% mi nie potwierdzil czy ta opcja wrocila

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz sprawdzic czy masz mozliwosc OC grafiki w biosie?

i na jakiej wersji biosu?

msi podobno to zablokowalo, a support w 100% mi nie potwierdzil czy ta opcja wrocila

dzieki

Niestety jeszcze mi nie złożyli komputera czekają właśnie na płytę główną bo podobno nie jest dostępna u dystrybutorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...